0
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (097) 692 02 02 mobileplanet.ua logo Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 11 років
333 відгуків
0
0
0

Друзi! У зв'язку з військовим становищем, працюємо в обмеженому режимі. Набирайте на контактні номери

Люди одягаються по погоді, а iPhone - з потреби

Люди одягаються по погоді, а iPhone - з потреби
Улюбленою річчю хочеться користуватися як можна довше. А якщо вартість такого предмета не дозволяє марнотратство і поготів, то його захист виступає на перший план. Новенький AppleiPhone відповідає усім цим критеріям

Якщо ви шукаєте інтернет-магазин Apple iPhone в Одесі і бажаєте купити дешево Apple iPhone зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Улюбленою річчю хочеться користуватися як можна довше. А якщо вартість такого предмета не дозволяє марнотратство і поготів, то його захист виступає на перший план. Новенький Applei Phone відповідає усім цим критеріям, а тому бажання уберегти його від зовнішніх дій зайвих пояснень не вимагає.

Будучи предметом розкоші, iPhone 7/7 Jet Black не хочеться ховати за трьома замками і діставати лише при крайній необхідності. Їм хочеться милуватися, насолоджуватися, хвалитися. А тому питання забезпечення його захисту в сумі зі збереженням стильного зовнішнього вигляду стає актуальний як ніколи. Сьогодні ми постараємося навести вам декілька прикладів, як слід підбирати “одяг” для останньої моделі iPhone, і від чого краще відмовитися.

Скільки айфонів, стільки і різновидів чохлів

Еволюція чохлів для смартфонів відбувалася паралельно з розвитком мобільної індустрії, а тому ринок заповнений моделями самих різних форм і розмірів. Деякі свого часу вистрілили, проте тепер залишилися на задвірках історії, інші відійшли на задній план через технологічний прогрес. Разом з виходом iPhone 7/7 Jet Black оновився і модельний ряд захисних чохлів, до яких слід віднести такі основні види :

Упевнене рішення, яке по кишені кожному

Бампер є одним з найбільш популярних і оптимальних варіантів захисту смартфону. Виготовлений з гнучкого матеріалу, його наявність допоможе погасити енергію удару або падіння смартфону. Асортимент бамперів налічує якщо не сотні, то десятки тисяч різних моделей, а тому окрім функції надійного захисника, він також стане частиною вашого неповторного індивідуального стилю.

Усупереч поширеній думці, бампери виготовляються не лише з силікону або пластика, але і таких матеріалів як алюміній, деревина і навіть дорогоцінний метал. Перші варіанти отримали свою популярність завдяки відносній надійності, довговічності і дешевизні. Проте якщо бампер повинен стати не просто засобом захисту, але і предметом захоплення, рекомендуємо звернути увагу на моделі з благороднішого матеріалу.

Залізний бампер для iPhone 7/7 Jet Black підкреслить строгий стиль пристрою, доповнюючи і усовершенствуя його. Вирішивши купити бампер з деревини, зупинитеся на твердих, натуральних породах темного або червоного дерева. Стосовно вибору моделей з дорогоцінного металу з коштовними каменями, варто бути акуратним. Надмірний пафос і химерність виглядає безглуздо, а тому купувати золотий бампер для iPhone 7/7 Jet Black з інкрустованими рожевими стразами не стоїть.

Максимальний захист зі збереженням стилю

Чохол-книжка знаходиться на наступному ступені захищеності смартфону, проте разом зі своїми перевагами має і ряд неприємних недоліків. Жорсткий корпус з пластика і його варіацій забезпечать захист бічних граней iPhone 7/7 Jet Black, а за збереження лицьової і тильної частини відповідає шкіряне покриття. На відміну від бампера, чохол-книжка обволікає усю площу смартфону, а тому падіння з невеликої висоти, подряпини і потертості не страшні. Плата за додатковий захист виражається у збільшенні габаритів і маси смартфону.

Стосовно зовнішнього вигляду iPhone 7/7 Jet Black одягненого в чохол-книжку, то все залежить від ваших особистих переваг. Відібрати красу шкіряного чохла строгого забарвлення не має права ніхто, а тому цей варіант припаде до смаку діловим і упевненим в собі людям. Світлі і строкаті тони не підійдуть під чорний iPhone 7/7, а тому від їх використання доведеться відмовитися.

Прийняття оптимального рішення

Якщо з фактом необхідності додаткового захисту iPhone 7/7 Jet Black важко посперечатися, то вибір відповідної моделі чохла примушує хорошенечко подумати. Приймаючи в уваги власний досвід користування смартфонами раніше, розсудливо оціните рівень необхідного захисту.

Стосовно дизайну чохла, спиратися слід на особисті переваги і загальні правила композиції кольорів. Темний дизайн iPhone 7/7 Jet Black відмінно поєднується з кольором металу, золота, темного дерева. Втім, остаточний вибір завжди залишається тільки за вами.