0
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (097) 692 02 02 mobileplanet.ua logo Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 11 років
333 відгуків
0
0
0

Друзi! У зв'язку з військовим становищем, працюємо в обмеженому режимі. Набирайте на контактні номери

Чи можна використовувати iPad як графічний планшет?

Чи можна використовувати iPad як графічний планшет?
Чи потрібно створити цифрове зображення, а графічного планшета не опинилося під рукою? Чи хочете купити iPad, а для роботи потрібний графічний планшет? У цій статті ми навчимо Вас, як можна заощадити та використовувати iPad як графічний планшет!

Якщо ви шукаєте інтернет-магазин Apple iPad в Одесі і бажаєте купити дешево Apple iPad зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

IT-індустрія увійшла в епоху свого розквіту і сьогодні фахівці IT-сфери затребувані як ніколи. Однією з популярних професій цього сегменту є дизайнер – людина, здатна створити окреме цифрове зображення або повністю оформити веб-сайт клієнта.

Проте, для роботи, спеціалістам з веб-дизайну, а також деяким іншим суміжним професіям, — фотографам, художникам, мультиплікаторам, — критично необхідний графічний планшет: пристрій, за допомогою якого створювати зображення, переносити їх у ПК або редагувати фотографії у графічних редакторах стає в рази простіше.

Малюнок на графічному планшеті
Малюнок на графічному планшеті

Однак, на відміну від звичайних планшетів, функціональність графічних планшетів – сильно обмежена, і, по суті, Ви можете використовувати графічний планшет тільки для малювання.

Якщо Ви вже маєте планшет від Apple, — iPad, — і Ви не хочете додатково купувати графічний планшет, то Ви напевно ставите питанням – можна використовувати iPad як графічний планшет? Звичайно, так!

Більше того, iPad не тільки здатний виконувати функції графічного планшета, але за зручністю використання та продуктивністю — випереджає безліч популярних графічних планшетів.

Як підключити iPad як графічний планшет або що таке Astropad Studio

Отже, як підключити iPad як графічний планшет? Легко і просто, за допомогою спеціальної програми Astropad Studio, про яку Ви, можливо, вже чули. Ця програма дозволяє легко перетворити Ваш iPad на графічний планшет та підключити його до ПК:

  • Скачайте безкоштовну бета-версію програми для Windows або купіть професійну версію на офіційному сайті розробників — для Mac
  • Встановіть одну версію програми на комп'ютер або ноутбук, а другу – на iPad
  • Підключіть iPad до комп'ютера за допомогою USB кабелю або Wi-Fi. Якщо Ви вибрали підключення за допомогою Wi-Fi, неодмінно зверніть увагу на характеристики Вашого роутера — частота не менше 5ГГц і стандарт 802.11 ac дозволять Вам отримати найкомфортнішу швидкість передачі даних і iPad працюватиме без затримок, передаючи картинку високої якості
  • Не потрібно шукати жодних додаткових плагінів або драйверів – просто запустіть Astropad та насолоджуйтесь комфортною роботою Вашого iPad.

iPad як графічний планшет
iPad як графічний планшет

Після того, як Ви встановили та запустили Astropad, Ви можете виконати більш тонке налаштування параметрів роботи програми — наприклад, вибрати зону для малювання (весь екран або лише полотно у графічному редакторі).

Для додаткової зручності використання програми, до неї додано також і жестове управління: «щипок» пальцями, наприклад, — змінює масштаб, довгий тап — запускає гумку, тап двома пальцями скасовує останню виконану дію, а тап трьома пальцями — повторює його.

Програма Astropad Studio спочатку була розроблена лише для роботи з Mac OS. Версію для операційної системи Windows — розробники представили лише наприкінці 2019 року.

З цієї причини, на жаль, бета-версія Astropad Studio, розроблена для операційної системи Windows, — має більш стислий, в порівнянні з версією для Mac OS, функціонал: наприклад, вибір сили натискання пензля представлений лише двома опціями — високочутлива та з низькою чутливістю. Урізано також можливість налаштування шорткатів.

Розробники Astropad постійно працюють над оновленням та покращенням можливостей програми, тому отримання повноцінної версії Astropad для Windows OS – ndash; питання короткого часу. Однак, і на сьогоднішній день, Astropad Studio є дуже зручною програмою, яка дозволяє легко підключити iPad як графічний планшет і з комфортом використовувати його для роботи або хобі.