0

Увага! Цікаві пропозиції! На Багато моделів популярних смартфонів OnePlus ціни зніжені! Переходьте за посиланнямц!

Як підключити Apple Watch до iPhone

Як підключити Apple Watch до iPhone
Apple Watch хороші самі по собі, і прекрасно виконують роль наручного годинника. Бажаючи отримати доступ до додаткових функцій і розкрити увесь потенціал розумного годинника, без синхронізації із смартфоном не обійтися.

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Техніка Apple в Одесі, Києві, Харькові і бажаєте купити дешево Техніка Apple зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Apple Watch хороші самі по собі, і прекрасно виконують роль наручного годинника. Бажаючи отримати доступ до додаткових функцій і розкрити увесь потенціал розумного годинника, без синхронізації із смартфоном не обійтися. Підключення Apple Watch до iPhone може здаватися простою справою, проте воно таїть в собі дещо дуже важливих нюансів, про які ми вам сьогодні розповімо.

Підготовчі “роботи”

Процес синхронізації досить довгий і енергоємний, тому слід потурбуватися про високий рівень заряду Apple Watch. Заряджати його можна або до синхронізації, або прямо під час установки. Істотної різниці не виявлено.

 

 

Не варто забувати, що Apple Watch – пристрій новий, і підтримує не усі моделі смартфонів. Для синхронізації знадобитися модель типу iPhone 5 і старше з оновленою прошивкою iOS до останньої версії. Відповідне застосування для управління Apple Watch можна викачати в App Store.

Слід переконатися в наявності доступної Wi - Fi або мобільній мережі для підключення iPhone. У розділі Налаштування – Bluetooth, включите Bluetooth. Піднесіть Apple Watch на найближчу відстань до iPhone і можна починати.

Починаємо синхронізацію

Натиснувши на бічну кнопку Apple Watch, через декілька секунд спалахне екран вітання, після чого вам запропонують вибрати мову інтерфейсу. У разі невірного вибору, після синхронізації із смартфонів, в меню налаштувань мову можна змінити на коректний.

 

 

Запускаємо додаток Apple Watch з iPhone і вибираємо опцію створення пари з розумним годинником. Телефон попросить навести камеру смартфону на годинник в певне місце, після чого почнеться сполучення пристроїв.

 

 

У разі невдалого з'єднання, операцію можна провести вручну. Дисплей Apple Watch утримує на собі невелику кнопочку під назвою “Я” (англ. - I)натиснувши на яку з'явиться 6-значный код. Введення цього коду в додаток на смартфоні прив'яже одно пристрій до іншого.

Годинник запропонує вибрати руку, на якій ви носитимете Apple Watch. Вже маючи досвід користування розумними годинами, параметри налаштування можна завантажити з резервної копії. Тим, хто одягає такий годинник уперше – доведеться пройти невеликий тест для калібрування. Уважно читаємо усі пункти умови ліцензійної угоди (чи ні) і ставимо схвальну галочку. Підтвердивши пароль для ідентифікатора Apple ID, вам відкриються такі функції, як Digital Touch, Apple Pay і Handoff.

Встановіть пароль на Apple Watch, щоб ніхто окрім вас не мав доступу до особистих даних. Чим довше і заплутано пароль – тим краще для вас і вашої безпеки.

Останнім пунктом є синхронізація додатків iPhone на Apple Watch. Вибравши кнопку “Встановити все”, усі доступні для розумного годинника програми почнуть синхронізуватися з Watch. Не бажаючи витрачати свій дорогоцінний час на це, клацніть “Пізніше” і з розумним годинником синхронізуються тільки контакти, повідомлення і пошта. Тривалість синхронізації залежить від об'єму вибраних застосувань, і про її закінчення вас оповістить звуковий сигнал.

 

 

Підключення Apple Watch до iPhone не займе у вас багато часу, якщо наслідувати вказані пункти і уважно читати, що вам пропонують. Трохи часу, крихта зусиль і Apple Watch готові до роботові.