0
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (097) 692 02 02 mobileplanet.ua logo Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 11 років
333 відгуків
0
0
0

Друзi! У зв'язку з військовим становищем, працюємо в обмеженому режимі. Набирайте на контактні номери

Як підключити Apple Watch до iPhone

Як підключити Apple Watch до iPhone
Apple Watch хороші самі по собі, і прекрасно виконують роль наручного годинника. Бажаючи отримати доступ до додаткових функцій і розкрити увесь потенціал розумного годинника, без синхронізації із смартфоном не обійтися.

Якщо ви шукаєте інтернет-магазин Apple Watch в Одесі і бажаєте купити дешево Apple Watch зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Apple Watch хороші самі по собі, і прекрасно виконують роль наручного годинника. Бажаючи отримати доступ до додаткових функцій і розкрити увесь потенціал розумного годинника, без синхронізації із смартфоном не обійтися. Підключення Apple Watch до iPhone може здаватися простою справою, проте воно таїть в собі дещо дуже важливих нюансів, про які ми вам сьогодні розповімо.

Підготовчі “роботи”

Процес синхронізації досить довгий і енергоємний, тому слід потурбуватися про високий рівень заряду Apple Watch. Заряджати його можна або до синхронізації, або прямо під час установки. Істотної різниці не виявлено.

 

 

Не варто забувати, що Apple Watch – пристрій новий, і підтримує не усі моделі смартфонів. Для синхронізації знадобитися модель типу iPhone 5 і старше з оновленою прошивкою iOS до останньої версії. Відповідне застосування для управління Apple Watch можна викачати в App Store.

Слід переконатися в наявності доступної Wi - Fi або мобільній мережі для підключення iPhone 13 Pro Max. У розділі Налаштування – Bluetooth, включите Bluetooth. Піднесіть Apple Watch на найближчу відстань до iPhone і можна починати.

Починаємо синхронізацію

Натиснувши на бічну кнопку Apple Watch, через декілька секунд спалахне екран вітання, після чого вам запропонують вибрати мову інтерфейсу. У разі невірного вибору, після синхронізації із смартфонів, в меню налаштувань мову можна змінити на коректний.

 

 

Запускаємо додаток Apple Watch з iPhone і вибираємо опцію створення пари з розумним годинником. Телефон попросить навести камеру смартфону на годинник в певне місце, після чого почнеться сполучення пристроїв.

 

 

У разі невдалого з'єднання, операцію можна провести вручну. Дисплей Apple Watch утримує на собі невелику кнопочку під назвою “Я” (англ. - I)натиснувши на яку з'явиться 6-значный код. Введення цього коду в додаток на смартфоні прив'яже одно пристрій до іншого.

Годинник запропонує вибрати руку, на якій ви носитимете Apple Watch. Вже маючи досвід користування розумними годинами, параметри налаштування можна завантажити з резервної копії. Тим, хто одягає такий годинник уперше – доведеться пройти невеликий тест для калібрування. Уважно читаємо усі пункти умови ліцензійної угоди (чи ні) і ставимо схвальну галочку. Підтвердивши пароль для ідентифікатора Apple ID, вам відкриються такі функції, як Digital Touch, Apple Pay і Handoff.

Встановіть пароль на Apple Watch, щоб ніхто окрім вас не мав доступу до особистих даних. Чим довше і заплутано пароль – тим краще для вас і вашої безпеки.

Останнім пунктом є синхронізація додатків iPhone на Apple Watch. Вибравши кнопку “Встановити все”, усі доступні для розумного годинника програми почнуть синхронізуватися з Watch. Не бажаючи витрачати свій дорогоцінний час на це, клацніть “Пізніше” і з розумним годинником синхронізуються тільки контакти, повідомлення і пошта. Тривалість синхронізації залежить від об'єму вибраних застосувань, і про її закінчення вас оповістить звуковий сигнал.

 

 

Підключення Apple Watch до iPhone не займе у вас багато часу, якщо наслідувати вказані пункти і уважно читати, що вам пропонують. Трохи часу, крихта зусиль і Apple Watch готові до роботові.