0
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (097) 692 02 02 mobileplanet.ua logo Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 11 років
333 відгуків
0
0
0

Друзi! У зв'язку з військовим становищем, працюємо в обмеженому режимі. Набирайте на контактні номери

Еволюція Apple Watch з 1-го по 4-е покоління. Основні відмінності

Еволюція Apple Watch з 1-го по 4-е покоління. Основні відмінності
Apple Watch - годинник нового покоління, який окрім основної функції виміру часу, виконує множину інших. Пристрій працює на програмній платформі, має декілька вбудованих розширень, за допомогою яких можна здійснювати дзвінки

Якщо ви шукаєте інтернет-магазин Apple Watch в Одесі і бажаєте купити дешево Apple Watch зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Apple Watch – годинник нового покоління, який окрім основної функції виміру часу, виконує множину інших. Пристрій працює на програмній платформі, має декілька вбудованих розширень, за допомогою яких можна здійснювати дзвінки, вести зайняття спортом, стежити за станом здоров'я і багато що інше. Це високотехнологічне дітище компанії Apple набуває настільки високої популярності у всьому світі, що поступово витісняє з ринку швейцарські години.

На сьогодні Apple Watch представлені чотирма серіями, які виходили в такій хронологічній послідовності :

 • Apple Watch Series 1 Sport Band (2016);
 • Apple Watch Series 2 (2016);
 • Apple Watch Series 3 (2017);
 • Apple Watch Series 4 (2018).

Як же розвивався розумний годинник з моменту своєї появи і що новий додавалося в кожній серії, розглянемо в порівняльному огляді нижче.

Apple Watch Series 1 і Series 2

Основні відмінності 2 серії годинника Apple Watch від 1:

 • Оновлений дизайн. Apple Watch Series 1 були випущені в алюмінієвому корпусі. Наступна серія розумного годинника з'явилася не лише в такому виконанні, а в керамічному і сталевому. Таким чином, у користувачів з'явилося більше варіантів вибору.
 • Яскравіший екран. Одним з недоліків першої серії Apple Watch багато хто відмічав низьку яскравість дисплея, через що в сонячну погоду на нім практично нічого не було видно. З випуском наступної моделі розробники врахували цей момент, збільшивши цю характеристику з 450 ніт до 1000 ніт.
 • Вбудований GPS навігатор. Завдяки цьому, Apple Watch Series 2 можуть відстежувати маршрут під час пробіжок без сполучення з iPhone — на тренування можна брати один лише годинник.
 • Поліпшена міра захисту. Apple Watch Series 2 не просто мають захист від вологи, як попередня модель. У них можна повноцінно плавати, займатися водними видами спорту. Після тренування досить активувати спеціальну функцію, яка за допомогою вібрації видаляє вологу, що потрапила в динамік.
 • Збільшений час автономної роботи. Якщо Apple Watch першій серії могли похвалитися роботою на одному заряді протягом доби, то оновлена версія здатна спокійно витримати два дні в автономному режимі.

Apple Watch Series 2 і Series 3

Розробники Apple не зупинялися на досягнутому і з виходом кожної нової серії розумного годинника намагалися їх удосконалити і розширити функціонал. Не виключенням став вихід Apple Watch Series 3, на презентації яких були представлені ключові відмінності від попередньої моделі:

 • Захист дисплея сапфіровим склом. Як і моделі другої серії, Apple Watch 3 доступні у продажу в алюмінієвому, сталевому і керамічному корпусі. Тільки тепер додався захист сенсорного дисплея міцним сапфіровим склом. Таке нововведення є не просто красивим маркетинговим ходом, а реально захищає екран від подряпин і інших всіляких ушкоджень.
 • Підтримка LTE мережі. Це, мабуть, головне нововведення третьої серії розумного годинника. Тепер, щоб здійснювати дзвінки по мобільній мережі не треба носити з собою iPhone. Apple Watch Series 3 здатні виконувати цю функцію в автономному режимі.
 • Поліпшена апаратна частина. Продуктивність Apple Watch Series 3 помітно підвищилася за рахунок використання потужнішого двоядерного процесора і збільшеної оперативної пам'яті. Завдяки цьому швидкість роботи пристрою підвищилася на 70/li>
 • Збільшений об'єм внутрішнього сховища. Apple Watch обладнані 16 Гб вбудованої пам'яті, в той час, як попередня модель отримала всього 8 Гб. Тепер користувачі мають можливість істотно розширити свій плейлист.
 • Додаткові функції. У Apple Watch Series 3 з'явився Bluetooth 4.2, який забезпечує кращу швидкість передачі даних. Також серед оновлень варто виділити висотомір, який дозволяє контролювати висоту, на яку ви забралися.

Apple Watch Series 3 і Series 4

Восени 2018 року відбулася довгождана презентація Apple Watch Series 4. Розробники обіцяли внести серйозні зміни в розумні години, додати нові можливості і зробити їх максимально автономними. Фахівці американської компанії повністю виправдали очікування користувачів по всьому світу, представивши унікальний гаджет, який став справжнім флагманом серед моделей Apple Watch.

Що нового з'явилося в Apple Watch Series 4 :

 • Поліпшений дизайн. Це перша модель з лінійки Apple Watch, яка піддалася серйозним змінам, порівняно з попередніми моделями. Новий розумний годинник отримав збільшений екран, який тепер складає 40 і 44 мм. Були максимально зменшені рамки, тому в цілому габарити годинника не змінилися. Відповідно, підвищився дозвіл дисплея і покращала якість зображення.
 • Гучніший динамік. Завдяки цьому нововведенню гучність нових Apple Watch Series 4 підвищилася на 50улучшилось якість і чистота звуку.
 • Поліпшена апаратна платформа. Новий процесор з 64-бітовою архітектурою (у відмінності від 32-бітової в попередній моделі) дозволив підвищити продуктивність годинника на 50/li>
 • Контроль стану здоров'я. Приклавши палець до коліщатка Digital Crown на 30 секунд, користувач отримує детальну електрокардіограму, яка зберігається в пам'яті пристрою з можливістю подальшого друку. Apple Watch самостійно порівнюють результат ЕКГ з допустимими нормами і відображають на екрані відхилення.
 • Функція відстежування падіння. Завдяки вбудованому гіроскопу, акселерометру і іншим датчикам, Apple Watch Series 4 по зміні траєкторії, швидкості переміщення можуть визначити падіння власника і відобразити попередження на дисплеї. У разі, якщо людина не реагує на тривожний сигнал впродовж 30 секунд, то розумний годинник робить виклик в екстрені служби з вказівкою координат користувача.
 • Додаткові функції. Apple Watch Series 4 отримали оновлену версію Bluetooth, поліпшений інтелектуальний помічник Siri, режим швидкого голосового спілкування «Рация», планер тренувань і багато що інше.

Які Apple Watch купити

Якщо ви не обмежені у бюджеті і хочете отримати високотехнологічний пристрій, оснащений масою корисних (а для багатьох — і зовсім необхідних) функцій, то безперечно варто купити Apple Watch Series 4. Цей розумний годинник стане незамінним помічником в повсякденному житті кожної людини. Окрім широкого функціонала, годинник отримав стильний і солідний дизайн, здатний конкурувати з дорогими класичними моделями відомих виробників.

Купити Apple Watch будь-якій серії можна в спеціалізованому інтернет-магазині MobilePlanet. У каталозі сайту доступні моделі усіх модифікацій за доступними цінами. Для замовлення вподобаної моделі можна зателефонувати або оформити замовлення онлайн прямо на сторінці товару. Доставка здійснюється по усі території України.