0
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (048) 702 96 98 mobileplanet.ua logo
Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 10 років
284 відгуків
0
0
0

Увага! Замовляй найсвіжіші яблочки Apple на сайті за супер-ціною! Самовивіз! Безкоштовна доставка по Одесі! Працюємо без вихідних!

Xiaomi Mi Power Bank 2 (10000 mAh) - а що новенького?

Xiaomi Mi Power Bank 2 (10000 mAh) - а що новенького?
Недаремно компанію Xiaomi називають претендентом на звання кращого виробника Power Bank. З моменту виходу їх першого пристрою пройшов менше року, а товар розійшовся накладом понад 55 мільйонів екземплярів.

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Техніка Xiaomi в Одесі і бажаєте купити дешево Техніка Xiaomi зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Недаремно компанію Xiaomi називають претендентом на звання кращого виробника Power Bank. З моменту виходу їх першого пристрою пройшов менше року, а товар розійшовся накладом понад 55 мільйонів екземплярів. Не встигла стихнути слава первістка, як на полицях магазинів з'явилася оновлена модель з гордим ім'ям Xiaomi Mi Power Bank 2 (10000 mAh). Розглянути основні відмінності між моделями, виділити приємні нововведення і основні якості – ось наша мета на сьогодні.

Конструкторські рішення для зручності клієнта

Розробники прислухалися до побажань клієнтів, і врахували усі нюанси при проектуванні нового корпусу Xiaomi Mi Power Bank 2 (10000 mAh). Матеріалом корпусу виступає фірмовий алюміній з анти-ковзаючим покриттям. Корпус попередньої моделі зовнішнього акумулятора ковзав, і тримати його мокрими руками просто не представлялося можливим. Нове покриття нівелює цю проблему, надаючи, вам міцного хвата і надійну фіксацію в руці.

Багато хто не наважується придбавати зовнішні акумулятори із-за недостатньої мобільності. Великі габарити вимагають носіння додаткової батареї в сумці або рюкзаку, що доставляє додаткового клопоту. Товщина корпусу нового Xiaomi Mi Power Bank 2 (10000 mAh) склала всього 14.1 міліметрів, що на третину менше його старшого брата. Малі габарити в сумі з масою 228 грам дозволяють носити Power Bank просто в кишені. Джерело енергії для живлення гаджетів завжди під рукою – дуже зручно.

Безпека – над усе

Зовнішній акумулятор це не просто переносна батарея, від якої у будь-який відповідний момент можна зарядити будь-який девайс. Це високотехнологічна система процесів для забезпечення швидкої і безпечної зарядки у будь-який час. Xiaomi Mi Power Bank 2 (10000 mAh) є кращим доказом вищесказаних слів.

Внутрішні мікросхеми для підтримки функції зарядки і розрядки виготовляються такими світовими гігантами виробництва чіпів, як Texas, Instruments і Zimi, а тому Xiaomi Mi Power Bank 2 (10000 mAh) захищений по повній:

  • Механізм контролю температури забезпечить захист акумулятора від перегрівання при тривалій роботі
  • Встановлений запобіжний модуль від різких стрибків напруги і короткого замикання мережі
  • При неправильному підключенні USB- штекера, робота зовнішнього акумулятора зупиняється для збереження гаджета
  • Розробка японських учених для контролю циклів зарядки батареї забезпечить максимальну тривалість “життя” акумулятора
  • Внутрішній чіп пристрою постійно контролює рівень напруги, і при граничному перевищенні миттєво зупиняє роботу

Максимальна віддача пристрою

Технологічний прорив вплинув не лише на безпеку, але і на якість роботи Xiaomi Mi Power Bank 2 (10000 mAh). Застосовується технологія швидкої зарядки Quick Charge 2.0, яку нам раніше вдавалося зустрічати тільки в зарядниках для гаджетів. Фактичний приріст швидкості поповнення заряду смартфону склала 20-25что дозволить заощадити близько 30 хвилин реального часу.

Окрім заявленої місткості в 10000 мАч, варто також враховувати кількість енергії на виході. ККД Xiaomi Mi Power Bank 2 (10000 mAh) на початку роботи рівний фантастичним 91.8 відсоткам. До моменту розрядки, цифра знижується до 85, що у будь-якому випадку являється відмінним показникам для зовнішнього акумулятора середньої цінової категорії. Якщо розглянути на живому прикладі, то одного зарядженого Xiaomi Mi Power Bank 2 (10000 mAh) вистачить для заряджання двох з половиною XiaomiMi 5, майже чотирьох Apple iPhone 6 і понад 40 годин роботи фірмового портативного вентилятора.

Величезна увага маленьким пристроям

Асортимент компанії розширився різними фитнесс-трекерами, розумними вагами, аксесуарами для ноутбука і Bluetooth- гарнітурами. Новий Xiaomi Mi Power Bank 2 (10000 mAh) підтримує безпечну зарядку ваших гаджетів на мінімальному струмі. Досить двічі натиснути на кнопку роботи зовнішнього акумулятора, і вас більше не треба шукати місце для заряджання безпровідних навушників, розумного браслета або гарнітури.

Враховуючи загальну доступність і якості Xiaomi Mi Power Bank, цей зовнішній акумулятор підійде абсолютно усім. Об'єму 10000 мАч вистачить для зарядки усіх девайсов впродовж дня у будь-який час і будь-якому місці. З повною упевненістю заявляємо, що Xiaomi Mi Power Bank 2 (10000 mAh) – Must - Have аксесуар сучасної людини.