0

Увага! Замовляй найсвіжіші яблочки Apple на сайті за супер-ціною! Самовивіз! Безкоштовна доставка по Одесі! Працюємо без вихідних!

Маленька камера з величезними можливостями Xiaomi Yi Home 2

Маленька камера з величезними можливостями Xiaomi Yi Home 2
Установка системи відеоспостереження - річ хоч і необхідна, але вимагає надмірної кількості часу і ресурсів. Вибір місця монтажу, установка камер, підключення до серверної кімнати, постійне обслуговування і маса підводних каменів.

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Гаджети Xiaomi в Одесі, Києві, Харькові і бажаєте купити дешево Гаджети Xiaomi зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Установка системи відеоспостереження – річ хоч і необхідна, але вимагає надмірної кількості часу і ресурсів. Вибір місця монтажу, установка камер, підключення до серверної кімнати, постійне обслуговування і маса підводних каменів. Куди простіше довіритися сучасним технологіям і встановити IP камеру. Сучасні моделі анітрохи не відстають від професійних систем відеоспостереження, що ми вам сьогодні доведемо на прикладі камери Xiaomi Yi Home 2 Night Vision.

Кожен куточок під спостереженням

Зовнішній вигляд Xiaomi Yi Home 2 Night Vision кардинально відрізняється від стандартної форми IP камери. Монолітний корпус з ніжкою для кріплення вже у минулому. Камера Xiaomi обертається на 180 градусів, що дозволяє встановити її на будь-якій площині. Вертикальна стіна, стеля, із-за рогу – місцерозташування не важливе. Налаштування кута огляду займе всього декілька хвилин.

Система кріплення стала об'єктом ретельної уваги з боку розробників, що вилилося в одну з найбільш мобільних IP камер. Окрім банального рішення повісити Xiaomi Yi Home 2 Night Vision на стіну, можна скористатися двостороннім скотчем і закріпити її на таких поверхнях, как:стекло, кераміка або деревина. Маса камери всього 132 грами, а тому можна не побоюватися за її цілісність – не впаде.

Корпус Xiaomi Yi Home 2 Night Vision розбірний, що дозволить вам повісити на стіну безпосередньо об'єктив без ніжки. Змінювати кут огляду прямо на місці у вас не вийде, зате камера стане більше непомітною і акуратною.

Виходячи із зовнішнього вигляду Xiaomi Yi Home 2 Night Vision, такий пристрій не виділяється на тлі інтер'єру квартири. Камера, встановлена на столі або тумбі, виглядає не як шпигунський пристрій для стеження, а як стильний гаджет для «розумного» удома.

Якість зображення – над усе

Об'єктив Xiaomi Yi Home 2 Night Vision змінився не лише зовні, але і внутрішньо. IP камера готова порадувати вас зйомкою відео в дозволі 1920х1080 точок. Відмова від HD дозволу дозволила підвищити деталізацію картинки на 30что дозволяє розглянути кожен піксель, отримати більше інформації про того, що відбувався, і зробити ретельний аналіз.

Окрім апаратної складової, за барвистість картинки відповідає і програмна частина. Внутрішній чіп Xiaomi Yi Home 2 Night Vision підтримує функцію HDR для поліпшення деталізації картинки в умовах недостатньої освітленості. Встановивши таку камеру на вулиці або в темному приміщенні, ви усі також зможете переглядати і контролювати ситуацію перед об'єктивом.

Тотальний контроль

Хороша якість зображення і висока мобільність вже могли стати запорукою успіху для бюджетної IP камери, проте Xiaomi пішли ще далі і встановили в Yi Home 2 Night Vision потужний процесор для широкої функціональності.

Перебуваючи в режимі активної зйомки, Xiaomi Yi Home 2 Night Vision розпізнає жести перед об'єктивом. “Побачивши” спеціальний жест або рух, камера пошле на смартфон, планшет або будь-який інший синхронізований пристрій, звукове сповіщення. Таким чином, ви відразу дізнаєтеся про прихід дитини з школи, або друга.

Функція захисної зони дозволить позначити в межах видимості камери область, будь-які дії усередині якої викличуть сповіщення на ваш мобільний пристрій. Позначте “заборонені” місця в квартирі, на зразок газової плити, сейфа або міні-бару, і будь-який активний рух біля них не залишиться без вашого відома. Можливий варіант, коли захисна зона включається тільки в період вашої відсутності будинку або нічного часу. Xiaomi Yi Home 2 Night Vision стоїть на стажі вашої безпеки.

Вбудована пара мікрофонів в корпус Xiaomi Yi Home 2 Night Vision забезпечить наявність чистого звуку на першокласній картинці. Система двостороннього зв'язку дозволить блискавично реагувати на те, що відбувається екрану в режимі онлайн. Відмінною рисою камери є розпізнавання дитячого плачу. “Почувши” крики дитини, Xiaomi Yi Home 2 Night Vision пошле сповіщення на телефон із спеціальним сповіщенням і звуковим супроводом. Гідна заміна радіо-няні.

Xiaomi Yi Home 2 Night Vision знайде своє застосування в десятці сфер діяльності :

  • Камера підійде дбайливим батькам, які намагаються знати про пересування дитини по будинку і його дії
  • Послужить альтернативою радіо-няні, оповіщаючи вас про пробудження дитини в нічний час
  • Функція нічної зйомки дозволить розглянути, виявити і прогнати непроханого гостя, зберігши тим самим ваше майно
  • Висока деталізація зображення і 4х-кратный зум дозволить встановити камеру середніх розмірів приміщеннях, на зразок складу або сховища для додаткової охорони

Враховуючи вартість Xiaomi Yi Home 2 Night Vision і результат на виході, камера ідеально підходить для використання в домашніх умовах і на невеликих підприємствах.