Увага! Супер-ціни! Купуйте смарт-годинники Samsung по найнижчій ціні в Україні! Переходь за посіланням!
Самовивіз товару за адресами в м. Одеса та Харків

Лучшее качество сигнала по доступной цене — Xiaomi Mi Router 3

20.12.2016
код товара: 18200

Смотреть карточку товара: Xiaomi WiFi Mi Router 3

Категория: Wi-Fi роутеры Xiaomi

Торговая марка: Xiaomi

Смотреть другие: Wi-Fi роутеры Xiaomi

Xiaomi Mi WiFi Router 3 - это двухдиапазонный беспроводной маршрутизатор. В основе лежит довольно мощный процессор, с которым пользователи не будут чувствовать недостатка в производительности. У роутера 4 внешних антенны - 2 для диапазона 2.4 ГГц, 2 для 5 ГГц. LAN портов только 2, а максимальная пропускная способность проводных интерфейсов находится на уровне 100 Мб/с. Xiaomi Mi WiFi Router 3 оборудован USB для подключения внешних накопителей, доступ к которым могут получать все устройства в сети. А удобное приложения для мобильных устройств поможет с легкостью установить настройки, а также просматривать состояние сети в дальнейшем.

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Гаджети Xiaomi в Одесі, Києві, Харькові і бажаєте купити дешево Гаджети Xiaomi зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Перші асоціації, які спадають на думку, чуючи слово “Xiaomi” – це доступний товар високого рівня якості з конкурентними характеристиками. Подібні образи стали доступними завдяки лінійці бюджетних смартфонів. Асортимент компанії розширюється, але загальна концепція залишається колишньою. Довести це судження прагне Xiaomi Mi Router 3, чиї основні якості і параметри ми сьогодні розберемо.

Перший погляд

Змінам піддався не лише вміст, але і сама упаковка роутера. Замість сірої, непоказної коробки з переробленого паперу, нас зустрічає білосніжний картон першокласної якості. Подібно 99паковочным коробкам, його лицьова частина прикрашена зображенням Xiaomi Mi Router 3 в робочому стані. Зворотна сторона заповнена різними написами на мові піднебесної країни, а тому нам це не цікаво.

Усередині упаковки ви не знайдете нічого цікавого, що властиво для компанії Xiaomi. Єдине, що нас трохи розчарувало – ця відсутність Ethernet кабелю і перехідника для європейських розеток. Все доведеться купувати самому, проте враховуючи дріб'язковість придбання, то неприємного осаду не залишається.

Оновлений дизайн

Простежується певна тенденція мінімалістського стилю в продукції Xiaomi, що явно виражене в новоспеченому пристрої. В якості матеріалу корпусу вибраний матовий пластик, який ми вже зустрічали в попередній моделі роутера. Помітимо, що це не дешевий варіант пластика з Китаю, а дійсно якісний, приємний на дотик матеріал.

Габарити Xiaomi Mi Router 3 помітно збільшилися, але якщо розкрити задню кришку роутера, то вас чекає сюрприз. По факту, внутрішні простір корпусу зайнятий лише на 40-45Полагаем, що таке марнотратство пластика пов'язане з довжиною антен. Щоб останнє не переважували основа роутера, їм представлена додаткова противага. Втім, довжина і ширина Xiaomi Mi Router 3 не перевищують 14 і 20 сантиметрів відповідно, так що лаконічність зовнішнього вигляду не порушена.

Антени – це взагалі окрема тема для обговорень, чий функціонал ми розглянемо трохи пізніше. Стосовно їх зовнішнього вигляду, то їх довжина склала 16 сантиметрів, а на верхній частині видавлена назва компанії. Відмітимо рухливість антен. Положення міняється від 90 до 180 градусів у форматі нахилу і повороту.

Апаратна складова

Роутер є невеликим, малопродуктивним, але все таки комп'ютер. Для стабільної роботи Xiaomi Mi Router 3 передбачений процесор MediaTek MT7620A в парі з 128 мегабайтами вбудованої, і тією ж кількістю оперативної пам'яті. Такого скромного арсеналу досить для того, щоб зменшити кількість системних перезавантажень до мінімуму, підвищуючи тим самим загальну якість роботи.

Головна функція роутера полягає у безпровідній передачі даних, а тому над частиною Xiaomi Mi Router 3, яка за це відповідає, попрацювали найретельніше. Над корпусом пристрою височіє четвірка антен з частотою мережі діапазону 2.4 і 5 ГГц. Кожна пара створює свою свій окремий канал передачі, а тому якщо ваш пристрій не підтримує старший стандарт зв'язку, ви завжди зможете підключитися до доступного.

Використання антени з частотою сигналів 5 ГГц дозволяє розвинути теоретичну швидкість передачі даних до 867 Мбіт/с. Фактично, із-за обмеження пропускної спроможності Ethernet порту, швидкість роутера обмежена всього сотнею Мбіт/с. Втім, якщо перевести число в стандартні мегабайти в секунду, то швидкості 12.5 Мб/з досить для задоволення усіх потреб.

Наявність відразу чотирьох антен безпровідної передачі даних дозволяє забути про існування стін і будь-яких інших перешкод. Протестувавши Xiaomi Mi Router 3 в кутовій кімнаті панельного будинку, смартфони і ноутбуки ловили сигнал в далекому куточку квартири на рівні 65-80Модель зовсім свіжа, з моменту виходу не пройшло і року, а тому майбутні оновлення прошивки повинні підвищити якість зв'язку ще більше.

Короткий підсумок

Xiaomi знову вдалося вчинити диво, випустивши на ринок дешевий продукт з топовими характеристиками. Xiaomi Mi Router 3 ідеально підійде все тим, хто бажає оновити старий роутер, або перейти на безпровідній стандарт зв'язку уперше. Якість зв'язку порадує як закоренілих інтернет користувачів, так і повних новачків. Досить встановити роутер ближче до центру будинку/квартири, і не один ваш девайс не залишиться без доступу у світову павутину.

Рекомендуємо також почитати
04.01.2017
Недаремно компанію Xiaomi називають претендентом на звання кращого виробника Power Bank. З моменту виходу їх першого пристрою пройшов менше року, а товар розійшовся накладом понад 55 мільйонів екземплярів.
29.12.2016
Установка системи відеоспостереження - річ хоч і необхідна, але вимагає надмірної кількості часу і ресурсів. Вибір місця монтажу, установка камер, підключення до серверної кімнати, постійне обслуговування і маса підводних каменів.
Дізнавайтеся про нові акції