0
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (048) 702 96 98 mobileplanet.ua logo
Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 10 років
284 відгуків
0
0
0

Увага! Замовляй найсвіжіші яблочки Apple на сайті за супер-ціною! Самовивіз! Безкоштовна доставка по Одесі! Працюємо без вихідних!

Вибираємо саундбар для телевізора

Вибираємо саундбар для телевізора
Сучасні телевізори з кожним роком стають усе більш тонкими. А тому вбудувати в їх корпуси великі динаміки просто неможливо. В результаті, естетичність телеприймачів підвищується, картинка стає усе більш якісною і насиченою.

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Домашні кінотеатри та саундбари в Одесі і бажаєте купити дешево Домашні кінотеатри та саундбари зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Сучасні телевізори з кожним роком стають усе більш тонкими. А тому вбудувати в їх корпуси великі динаміки просто неможливо. В результаті, естетичність телеприймачів підвищується, картинка стає усе більш якісною і насиченою. А ось звукові характеристики – п'ята Ахіллеса практично усіх пристроїв.

Для поліпшення акустичних показників використовуються додаткові системи. Йдеться про домашні кінотеатри і саундбарах. Як ні крути, системи першого типу забезпечують глибше, якісніше звучання. Проте їх рекомендується застосовувати у великих приміщеннях – у маленькій кімнаті домашній кінотеатр заглушає, і його потенціал можна використати лише на 30-50%

Саундбар – альтернатива попередній акустичній системі. Пристрій є оптимальним рішенням для невеликих і середніх приміщень. Воно є панеллю з множиною динаміків, вбудованим або окремим сабвуфером, яка підключається до телевізора і доповнює соковиту картинку відмінним звуком.

Таку систему можна використати не лише в якості акустичного доповнення до ТБ. Просунуті моделі призначені також для відтворення аудіофайлів із смартфонів, флешек, радіоприймачів і інших пристроїв. Вироби представлені в різних розмірах, форматах виконання, з різним функціоналом. І щоб ви могли вибрати саундбар, який ідеально підійде саме для вас, сьогодні ми вирішили запропонувати декілька практичних порад.

Параметри вибору саундбара для будинку

Вибираючи саундбар для ТБ, зверніть увагу на наступні моменти:

 • Габарити і конфігурація.
 • Комплектація: кількість динаміків, наявність сабвуфера, ресівера.
 • Якість звуку : кількість каналів, потужність, діапазон частот.
 • Комутація: можливість підключення пристрою і інших девайсов.
 • Додатковий функціонал.
 • Розглянемо кожного з цих параметрів детальніше.

Габарити і конфігурація

При купівлі саундбара важливо підібрати пристрій, який не лише забезпечить якісне звучання, але і добре поєднуватиметься з телевізором, оптимально вписуючись в інтер'єр приміщення. Акустичні панелі бувають різної ширини і висоти, зігнутої і прямокутної форми, чорні, сірі і різноколірні…

Також вони розрізняються по конфігурації, визначуваній типом кріплення. Розрізняють саундбары:

 • Підвісні.
 • Лежачі.
 • У вигляді підставки.

Системи першого типу підвішуються на стіну, найчастіше, нижче телевізора. У них на тильній стороні корпусу є спеціальні отвори під кронштейни. Лежачі аналоги встановлюються на полицях, безпосередньо поблизу телеприймача. А пристрої у вигляді підставок дозволяють економити місце по максимуму: телевізори ставляться прямо на них.

Комплектація: кількість динаміків, наявність сабвуфера, ресівера

Чим більше в панелі динаміків, тим ширше її акустичні можливості. Сучасні моделі можуть включати декілька десятків динаміків. Якщо ви хочете насолоджуватися максимально багатим і насиченим звуком, вибирайте «фаршировані» пристрої.

Бас – саме він визначає глибину і потужність звуку. Тому наявність сабвуфера – важливе доповнення. Якщо його немає, в невеликому приміщенні акустика і так буде цілком гідною. Проте якщо саб є, ви не лише чутимете, але і відчуватимете звук.

Сабвуфер може бути вбудованим або комплектуватися у вигляді окремої колонки. Потужність інтегрованих сабов, як правило, нижче, адже їх розміри скромніші, ніж у автономних аналогів. Проте другі займають трохи більше місця, оскільки панель доповнюється допоміжною колонкою.

Ще один важливий компонент саундбаров – підсилювач. Залежно від його наявності пристрою можна розподілити в дві категорії:

 • Активні – можуть бути використані як самостійні акустичні системи (наприклад, колонка для відтворення музики із смартфону).
 • Пасивні – виступають повноцінними колонками для ТБ, які замінюють собою «недорозвинену» акустику телеприймачів.

Активні саундбары більше універсальні і функціональні, але і коштують дорожче. Проте до них не вимагається купувати окремий ресівер, і з ними ви можете насолоджуватися глибоким звуком не лише при перегляді телепередач, але і при прослуховуванні радіо, улюбленої музики.

Якість звуку : кількість каналів, потужність, діапазон частот

Акустична панель призначена, в першу чергу, для заповнення «вокальних» недоліків телевізора. Її розміри, конфігурація, комплектація – поза сумнівом, важливі моменти. Проте найголовніше – якість звуку. А воно безпосередньо залежить від трьох параметрів:

 • Кількість каналів – чим їх більше, тим повніше, объемнее, насыщеннее звук.
 • Потужність – від неї безпосередньо залежить гучність панелі.
 • Діапазон частот – чим він ширший (людське вухо розпізнає звуки з частотою 20 – 20 000 Гц), тим краще.

Різноманітність контенту збільшується з кожним днем. Тому навіть якщо ви сьогодні не пред'являєте підвищених вимог до акустичної апаратури, купуйте пристрій на перспективу: максимум (чи вже точно не мінімум) каналів, потужність від 100 Вт для середньостатистичної квартири, з діапазоном відтворних частот від 20 Гц до 20 кГц.

Комутація: можливість підключення пристрою і інших девайсов

У спрощених моделях – призначених для використання тільки з ТБ – часто є лише оптичний і аналоговий входи. Більше просунуті аналоги доповнюються HDMI, USB портами. Самі «фаршировані» варіанти також оснащуються безпровідними технологіями зв'язку, зокрема, Bluetooth, DTS Play - Fi.

Навіть якщо ви плануєте використати панель в якості колонок для телевізора, можливість підключити до неї флешку або додаткове устаткування ніколи не завадить. А безпровідні технології дозволяють управляти пристроєм дистанційно, із смартфону, що підвищує комфорт вашого життя.

Додатковий функціонал

Акустична система може бути доповнена:

 • Плеєром для програвання DVD/Blu - Ray- дисків, караоке.
 • FM- тюнером.
 • Медіаплеєром для відтворення аудіо з карт пам'яті.
 • Spotify, Deezer і іншими сервісами стримминга.
 • Вбудованими браузерами і ін.

Цифрові технології нестримно розвиваються. І перегляд контенту з лазерних дисків – вже давно минуле століття. Проте, можливо, ви захочете насолодитися не Топовим фільмом, а весільним записом, який є тільки на DVD. Чи, може, в компанії з друзями вирішите влаштувати будинки вечір караоке. Звукові панелі з додатковим функціоналом надають більше можливостей для розваг.

Цілком з'ясовно, що найбільш якісні і функціональні системи і коштують відповідно. Проте йдеться про купівлю техніки на десятиліття, тому занадто економити недоцільно. Якщо ви точно не знаєте, якій купити саундбар для телевізора, подзвоните нам по одному з вказаних телефонів – і досвідчений фахівець Mobile Planet допоможе вам прийняти вірне рішення!