0
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (097) 692 02 02 mobileplanet.ua logo Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 12 років
366 відгуків
0
0
0

Друзi! У зв'язку з військовим становищем, працюємо в обмеженому режимі. Набирайте на контактні номери

MacOS проти Windows: яка операційна система краща?

MacOS проти Windows: яка операційна система краща?
Вибираючи ноутбуки та комп'ютери, користувачі задаються питанням про те, яка саме операційна система (ОС) краща. Особлива конкуренція спостерігається у категорії комп'ютерів Епл та ПК або лептопів інших виробників – MacOS проти Windows.
65003, Украина, Одесская область, Одесса, улица Одария, 2/1
Телефон: +38 (067) 539-57-69

Якщо ви шукаєте інтернет-магазин ноутбуків в Одесі і бажаєте купити дешево ноутбук зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

  1. Можливості обох систем
  2. Робочі завдання
  3. Розваги
  4. Безпека операційних систем

Важливо пам'ятати, що американська компанія Apple встановлює високоякісне програмне забезпечення на всі свої фірмові комп'ютери Мак. Крім того, виробник працює над адаптацією усієї системи з урахуванням офіційних додатків під власне залізо.

MacOS проти Windows
MacOS проти Windows

У компанії Microsoft справи інакше: виробник несе повну відповідальність за те, що система запускатиметься на різних пристроях. Безумовно, компанія має власну лінійку техніки, але вона настільки рідко з'являється на полицях українських магазинів, що про неї не варто згадувати (ціна занадто висока, а тому більшість роздрібних магазинів відмовляються від її закупівлі).

Однак все ж таки варто розібратися у вирішенні питання, яка ОС краща і зробити порівняння комп'ютерів і лептопів, що працюють на базі Microsoft і MacOS.

1) Можливості обох систем

Деякі майстри з ремонту комп'ютерів і навіть деякі програмісти впевнені, що не варто витрачати час, розбираючись з тим, що краще за Windows або Mac. Кожна з компаній-виробників має певний набір незаперечних переваг та важливих недоліків.

Незважаючи на те, що обидві системи мають багато спільного між собою, відмінності все ж таки є. Причому такі відмінності можуть відіграти вирішальну роль у процесі купівлі для кожного з користувачів. Особливо це стосується тих, хто прийняв рішення придбати лептоп чи ПК із дорожчої категорії пристроїв. У такому разі важливо, щоб техніка справді відповідала своїй вартості.

Що краще - MacOS або Windows
Що краще - MacOS або Windows

2) Робочі завдання

Вибираючи Mac os Windows, потрібно починати розглядати дані системи з певного списку робочих особливостей:

  • Популярні Apple iMac пропонують сучасним користувачам готові рішення одразу після покупки. Стандартний пакет програм вважається оптимальним для роботи в Інтернеті, з електронною поштою, офісними програмами та інше.
  • Купуючи комп'ютери та лептопи на базі Windows, в більшості випадків користувач отримує абсолютно порожню систему. Вдасться зайти у власну пошту, здійснити пошук у мережі Інтернет, але для використання офісних програм не обійтися без придбання підписки на спеціальний пакет, який потрібно завантажити, встановити та запустити.

Щодо професійної роботи, конкуренція під назвою «Windows vs Mac» складніша. Це пов'язано з тим, що американський бренд поставив собі за мету «не пускати» користувача межі створеної екосистеми. На вибір запропоновано кілька професійних програм, доступних виключно для MacBook.

Для ОС Windows список програм різноманітніший, проте за якістю вони суттєво поступаються продукцією Apple. Крім того, багато програм потребують щомісячної оплати (купівля підписки).

3) Розваги

У даному випадку при суперництві Mac vs Windows слід розглядати розваги, починаючи з теми піратства. Якщо користувачі вибрали варіант використання безкоштовного контенту, тоді варто віддати перевагу Windows.

Вибираємо MacOS або Windows
Вибираємо MacOS або Windows

Розглянемо кілька варіантів, як можна весело та з користю провести час за допомогою лептопів та комп'ютерів:

  1. Щодо комп'ютерних ігор, необхідно також вибирати Windows. Таку ОС підтримують усі популярні ігри за винятком консольних ексклюзивних рішень Sony та Nintendo. MacOS також має певні ігри, але їх кількість набагато менша.
  2. Перегляд серіалів, фільмів, прослуховування музики. За якість звучання відповідає Mac – навіть найдорожчі моделі на ОС Windows не зможуть перевершити «яблучну» техніку.

Що стосується дизайну при роботі з кожною із систем, Windows має більше застарілих елементів, знайомих користувачеві ще з 90-х років. MacOS відрізняється плавною картинкою з насиченою передачею кольорів, пропонує користувачеві швидку установку, моментальне видалення.

4) Безпека операційних систем

Вибираючи Мак або Віндовс, потрібно пам'ятати, що перших пристроїв набагато менше, а значить, вони вважаються менш популярними серед комп'ютерних зломщиків. Крім того, компанія Apple витрачає величезні гроші на захист своєї системи, яку практично неможливо зламати. Для цього потрібно багато досвіду, часу, наполегливості та професіоналізму.

Що стосується захисту ОС Windows, у цьому випадку все набагато легше і простіше для зломщиків, а отже, не обійтися без додаткового застосування різних антивірусних програм. Найкраще вибирати платні програми, але навіть вони не зможуть забезпечити 100% захист. Однак саме Windows гарантує максимум свободи для експериментів досвідченіших користувачів.

Залишіть коментар, Ваша думка дуже важлива для нас!

Залишити відгук