0
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (048) 702 96 98 mobileplanet.ua logo
Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 10 років
284 відгуків
0
0
0

Увага! Замовляй найсвіжіші яблочки Apple на сайті за супер-ціною! Самовивіз! Безкоштовна доставка по Одесі! Працюємо без вихідних!

iPhone 7/7 . Вигідне придбання або гроші на вітер?

iPhone 7/7 . Вигідне придбання або гроші на вітер?
Не пройшло і 10 років з моменту виходу першого iPhone, як цей бренд вже який рік підряд визнають іконою стилю і функціональності. Світ поділився на дві частини, де перша волаючий кричить про всілякі достоїнства смартфону з яблуком

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Apple iPhone в Одесі і бажаєте купити дешево Apple iPhone зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Не пройшло і 10 років з моменту виходу першого iPhone, як цей бренд вже який рік підряд визнають іконою стилю і функціональності. Світ поділився на дві частини, де перша волаючий кричить про всілякі достоїнства смартфону з яблуком, а друга – про переоцененности і недоцільність iPhone.

Ситуація загострилася з виходом сімки, де неоднозначні рішення Тіма Кука (генеральний директор корпорації Apple Inc) і його команди викликали новий шквал протиріч. Сьогодні ми постараємося розкласти по поличках все “за” і “проти” покупки iPhone 7/7, а після чого виведемо невелику суб'єктивну думку.

 

 

Зустрічають по одягу

Хто б як не хотів, і не говорив – але саме продукція Appleявляется іконою стилю і достатку в широких масах. Люди вибудовуються тисячними чергами у фірмові магазини, після оголошення про вихід нової моделі. Адже якщо ти перший заявився з новим iPhone– те ти центр уваги. Власник новенького Айфону гарантовано отримає долю заздрісних поглядів з боку, особливо якщо в руках свіжа, нещодавно така, що вийшла модель.

Плавно переходимо від абстрактних, до реальних прикладів. Вересень 2016 року подарував нам неймовірне шоу, де були представлені наші сьогоднішні гості iPhone 7/7 . Якщо раніше ми згадали про спірне відношення до сімки – те зовнішнього вигляду це не торкається.

Не помітити явну схожість дизайну новинки з попередньою версією було важко. Проте переважна більшість прийняла цей факт як позитивний. Від моменту виходу iPhone 6sне встигло пройти надто багато часу, щоб змінилися загальні модні тенденції. Тому кардинально міняти дизайн iPhone 7/7 просто немає сенсу, адже він морально не застарів.

Додалися окремі елементи стилю, пари ліній, декілька вигинів, але вони не роблять погоду. Це усе той же зручний, ергономічний і компактний iPhone, який так усім запав в душу. Особисто ми можемо дати новому iPhone 7/7 оцінку дизайну 9 з 10. Не ставитимемо гаджету максимальну оцінку, адже досконалості немає межі, та і білі вставки під антену виглядають не досить лаконічно на загальному фоні.

Збільшуючи обороти

Серцем апаратної складової iPhone 7/7 став процесор А10, який помітно різниться на тлі минулих оновлень заліза компанії. З кожним виходом нової моделі, розробники обіцяли прилив продуктивності від 30 до 75Однако у випадку з iPhone 7/7, технологічному цеху вдалося убити одним пострілом відразу двох зайців.

Окрім збільшення рівня продуктивності, додали функцію енергозбереження на рівні самого процесора. Тепер половина ядер постійно активні для виконання рядових завдань, а інші чекають своєї години, поки ви не запустите вимогливе застосування або включите HDфильм.

 

 

Ще один спірний момент, який породив безліч дискусій і точок приколів, полягає в “пропажі” роз'єму для навушників miniJack 3.5 mm. Закінчуючи тему автономності iPhone 7/7, відмітимо, що місце під аудіо-роз'єм зайняла батарея. Тому хоч і невелика, але явна користь у відмові від стандартного роз'єму є присутньою.

Особисто нам, ситуація з новим роз'ємом для навушників здається як мінімум не зрозумілою. Lightning роз'єм хороший, але він не має такої важливої якості, як обертання навколо своєї осі. З miniJack досить було вставити навушники і крутити їх як хочеш. З новим роз'ємом iPhone 7/7 так не вийде, адже при критичному навантаженні на штекер – він просто відламається.

Абсолютно нова камера

Попередні зміни в порядковому номері нового iPhone лише частково впливали на якість зйомки і загальний принцип роботи камери. У нових iPhone 7/7 використовується абсолютно нова, зроблена з нуля матриця.

Молодша модель iPhone 7 похвалиться наявністю 12-мегапиксельного об'єктиву з оновленим сенсором і допрацьованою оптичною стабілізацією. Володіючи таким апаратом і базовими навичками фотографування, знятий матеріал нічим не поступається професійним “зеркалкам”. Із старшою моделлю все ще цікавіше. Тут нас вітає здвоєний модуль камери по 12Мп. Зйомка на такий об'єктив забезпечує широкі кути огляду і революційний оптичний зум. Міжнародні і любительські тести показують, що якість зйомки краща, ніж коли або.

І все-таки, чи коштує гра свічок?

Не дивлячись на очевидно високу вартість iPhone 7/7, брати їх безперечно варто. Шанс спробувати у справі технологічно ідеальний пристрій випадає не часто. Додамо цікавий факт, що сформувався з особистих спостережень і світової статистики. Зберігши свій iPhone 7/7 в охайному виді, всього через рік ви зможете його продати з втратою 15-20т первинної вартості. Невелика плата, за річне користування, можливо, кращого смартфону 2016 року.