0
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (097) 692 02 02 mobileplanet.ua logo Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 11 років
333 відгуків
0
0
0

Друзi! У зв'язку з військовим становищем, працюємо в обмеженому режимі. Набирайте на контактні номери

Чи можна використовувати iMac як зовнішній монітор для ПК та інших пристроїв?

Чи можна використовувати iMac як зовнішній монітор для ПК та інших пристроїв?
Судячи з кількості відповідних запитів у Google та на тематичних форумах, питання підключення Apple iMac як зовнішнього дисплея для ноутбуків, ПК та смартфонів хвилює безліч людей. Що ж, давайте дізнаємося, чи можна використовувати iMac як зовнішній диспл

Якщо ви шукаєте інтернет-магазин Apple iMac в Одесі і бажаєте купити дешево Apple iMac зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

У шаленому ритмі сучасного життя, швидкість роботи, мінімалізм та багатофункціональність пристроїв – є, мабуть, найважливішими параметрами, за якими ми вибираємо свої гаджети та іншу техніку. Саме тому Apple iMac має таку величезну кількість шанувальників: позбавлений дротів та громіздкого системного блоку, він компактний та мобільний, чудово вписується в будь-який інтер'єр і є воістину багатофункціональним пристроєм.

Але ви впевнені, що користуєтеся можливостями Apple iMac на всі 100 відсотків? Чи знаєте, що можна використовувати Аймак як дисплей для MacBook і чи вмієте це робити? Якщо на всі ці питання Ви відповіли «ні», сьогодні ми навчимо Вас отримувати максимум ефективності від свого Apple iMac.

Як використовувати iMac як монітор для ПК або ноутбукаApple iMac як монітор для ноутбука

Apple iMac як монітор для ноутбука
Apple iMac як монітор для ноутбука

Без різниці, чи Ви хочете отримати максимум від свого нового Аймака або, купивши новий Аймак, намагаєтеся визначитися, як з користю використовувати старий пристрій – шикарний, яскравий екран Retina не повинен стояти без діла.

Якщо Ви бажаєте підключити Аймак як додатковий монітор для ноутбука або персонального комп'ютера з ОС Windows, для цього є простий спосіб.

Підключаємо Аймак у режимі цільового дисплея

Режим цільового дисплея на iMac вперше був представлений розробниками компанії Apple у 2009 році. Ця функція стала однією з улюблених для багатьох користувачів по всьому світу, адже вона дозволила блискавично підключити Аймак до іншого пристрою.

Щоб зробити Аймак додатковим монітором для ПК або ноутбука, що працюють на Windows, Вам знадобиться:

  • підключити їх один до одного за допомогою кабелю Thunderbolt, зв'язавши HDMI порт персонального комп'ютера з портом на iMac.
  • Натиснути Command + F2 на iMac: ця дія переведе пристрій у режим цільового дисплея. Готово!

Як використовувати iMac як монітор для MacBook

iMac як монітор для MacBook
iMac як монітор для MacBook

Якщо перед Вами стоїть завдання використовувати iMac як зовнішній монітор для MacBook, процес підключення буде виглядати так:

  • Підготуйте кабель Thunderbolt або кабель Mini DisplayPort
  • Переконайтеся, що версія операційної системи Ваших пристроїв — OS X v10.6.1 або вище
  • Увімкніть пристрої та підключіть їх один до одного за допомогою вказаного вище кабелю
  • Запустіть режим цільового дисплея, натиснувши клавіші Command + F2. Готово!

Як зробити iMac зовнішнім дисплеєм для iPhone та iPad

Однак і це ще не все. Ви також можете зробити свій iMac — зовнішнім дисплеєм для iPhone та iPad.

Представляючи світу MacOS 12 Monterey, розробники Apple розповіли про нову технологію бездротової передачі даних – AirPlay до Mac. Завдяки цій дивовижній у своїй зручності та швидкодії технології, Mac-пристрій тепер може використовувати iMac, випущений у 2019 році та новіший — як дисплей.

Тут не буде довгої інструкції на кілька кроків — все, що необхідно для того, щоб використовувати iMac як зовнішній дисплей для iPhone та iPad за допомогою AirPlay to Mac – запустити відповідну програму та отримати згоду користувача iMac.

Поставивши перед собою завдання зробити використання пристроїв компанії максимально швидким і комфортним, Apple з кожним оновленням все більш спрощує життя шанувальникам бренду. Що ж, приємно, коли компанія так дбає про користувачів своїх пристроїв.