0

Увага! Замовляй найсвіжіші яблочки Apple на сайті за супер-ціною! Самовивіз! Безкоштовна доставка по Одесі! Працюємо без вихідних!

Як вибрати блок живлення

Як вибрати блок живлення
Останнім часом, коли роль нових технологій безперервно росте, домашній комп'ютер займає усе більш важливе місце в житті людини.

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Блоки живлення в Одесі, Києві, Харькові і бажаєте купити дешево Блоки живлення зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Останнім часом, коли роль нових технологій безперервно росте, домашній комп'ютер займає усе більш важливе місце в житті людини. Це вже не лише засіб зв'язку або приємна розвага, але для багатьох, можна навіть сказати те практично для кожного, використання комп'ютера тим або іншим чином пов'язано із засобом заробітку.

Саме з цієї причини до купівлі комп'ютера треба підійти дуже уважно. І найбільш важливим пунктом цієї відповідальної справи є підбір блоку живлення

Блоки живлення: як вибрати правильно

Як правило, існує три типи бп:

 • Малопотужні – від 200 до 400 Вт.Найчастіше використовуються для офісу
 • Бп середньої потужності – 450-600 Вт. Стандартні ігрові складки
 • Високопотужні – від 700 Вт і вище. Це вже сервери або високопродуктивні системи з декількома відеоадаптерами.
 • Виходячи з власних запитів, кожен користувач сам вирішує, яку систему йому придбати.

Розрахунок потужності

Не дивлячись на усю важливість питання, відповідь на нього знайти дуже просто – досить порахувати приблизну потужність усієї зібраної системи (мається на увазі те інші питання по підбору комплектуючих вже вирішені). Список елементів, на які доводиться основне споживання потужності виглядає таким чином :

 • Процесор
 • Відеокарта
 • Материнська плата
 • Жорсткий диск
 • DVD- привід (за наявності)
 • Оперативна пам'ять
 • Вентилятор

Знаючи параметри споживання кожного з цих елементів – в першу чергу це сам процесор і відеокарта – і узявши від отриманого значення приблизний запас потужності в 20-30ожно буде з легкість вирішити такі питання, як вибір бп для пк: як вибрати правильно і не переплачувати зайвого.

Форм-фактор

Підбирати розмір блоку живлення виходить з габаритів самого корпусу. Під кожну потужність існує свій бп, а під кожного бп або точніше зібрану конструкцію свій корпус. При складанні комп'ютера це питання не повинне викликати труднощів тому як для потужної системи знадобиться великий бп і відповідний корпус.

Аналогічно і для малої. Раціональність в даному випадку може коштувати великих грошей, тому власними перевагами тут слід пожертвувати і заздалегідь змиритися з цими двома фактами.

Роз'єми

Не треба забувати про те, то деякі комплектуючі, такі як відео карта або материнська плата, можуть зажадати додаткове живлення. Тому слід заздалегідь передбачити наявність цих роз'ємів на блоці живлення. Так-же деякі складні системи зажадають великих можливостей для підключення декількох жорстких дисків.

Таким чином, вище були розглянуті основні параметри, які повинні дати правильну відповідь на питання як вибрати блок живлення.

Якщо ж у вас немає часу або бажання розбиратися у багатьох, перелічених вище, технічних аспектах вибору блоку живлення, зв'яжіться з нами в чаті на сайті або по телефону, і кваліфіковані менеджери інтернет-магазину MobilePlanet допоможуть підібрати модель, що максимально відповідає вимогам вашого ПК і бюджету.