Блок живлення Chieftec 700W GPS-700A8 BOX EU
Залишити відгук
Код товару: 40443
Є на складі
Топ продажів
Блок живлення Chieftec 700W GPS-700A8 BOX EU Chieftec 700W GPS-700A8 BOX EU Максимальна потужність, Вт  700 Chieftec 700W GPS-700A8 BOX EU Стандартний  ATX Chieftec 700W GPS-700A8 BOX EU Рознімання  SATA - 6 шт;. PCI-E 2.0 6 + 2 (8) контактний – 2 шт.; ЦП 4 + 4 (8) контактний – 1 р.; FDD - 1 шт; MOLEX 4-контактний - 2 одиниці; EPS12V 20 + 4 (24) контактний - 1 шт. Chieftec 700W GPS-700A8 BOX EU Ефективність  80% при 230 і 20-100% навантаженні. == активний Chieftec 700W GPS-700A8 BOX EU Модульне  ні
Chieftec 700W GPS-700A8 BOX EU
Chieftec 700W GPS-700A8 BOX EU
Chieftec 700W GPS-700A8 BOX EU
Chieftec 700W GPS-700A8 BOX EU
Chieftec 700W GPS-700A8 BOX EU
Chieftec 700W GPS-700A8 BOX EU
CHIEFTEC
CHIEFTEC
Максимальна потужність, Вт: 700; Стандартний: ATX; Сертифікат: 80 PLUS; PFC: активний; Модульне: немає; Діаметр вентилятора: 120 мм; Висота: 87 мм
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Максимальна потужність, Вт: 700
Стандартний: ATX
Ефективність: 80% при 230 і 20-100% навантаженні.
Сертифікат: 80 PLUS
PFC: активний
Модульне: немає
Діаметр вентилятора: 120 мм
Висота: 87 мм
Ширина: 150 мм
Глибина: 140 мм
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Потужність 601 - 700 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Максимальна потужність, WT: 700
Стандарт: ATX
Сертифікат: 80 плюс
PFC: Активний
Модуль: Ні
Діаметр вентилятора: 120 мм
Висота: 87 мм
Ширина: 150 мм
Глибина: 140 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...