Блок живлення Chieftec 500W GPS-500A8 BOX EU
Залишити відгук
Код товару: 40450
Є на складі
Блок живлення Chieftec 500W GPS-500A8 BOX EU Chieftec 500W GPS-500A8 BOX EU Максимальна потужність, Вт  500 Chieftec 500W GPS-500A8 BOX EU Стандартний  ATX Chieftec 500W GPS-500A8 BOX EU Рознімання  ЦП 4-контактний - 1 р;. FDD - 1 шт; SATA - 3 шт; MOLEX 4-контактний - 2 одиниці; PCI-E 2.0 6 + 2 (8) контактний – 1 р.; EPS12V 20 + 4 (24) контактний - 1 шт.
Chieftec 500W GPS-500A8 BOX EU
Chieftec 500W GPS-500A8 BOX EU
Chieftec 500W GPS-500A8 BOX EU
Chieftec 500W GPS-500A8 BOX EU
CHIEFTEC
CHIEFTEC
Максимальна потужність, Вт: 500; Стандартний: ATX; Сертифікат: 80 PLUS; PFC: активний; Модульне: немає; Діаметр вентилятора: 120 мм; Висота: 87 мм
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Максимальна потужність, Вт: 500
Стандартний: ATX
Ефективність: 80% при 230 і 20-100% навантаженні.
Сертифікат: 80 PLUS
PFC: активний
Модульне: немає
Діаметр вентилятора: 120 мм
Висота: 87 мм
Ширина: 150 мм
Глибина: 140 мм
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Потужність 401 - 500 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 1
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS
Живлення материнської плати 20+4 pin
Всі характеристики
Стандарт: ATX
Сертифікат: 80 плюс
PFC: Активний
Модуль: Ні
Діаметр вентилятора: 120 мм
Висота: 87 мм
Ширина: 150 мм
Глибина: 140 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...