Зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3 (TS1TSJ25M3S)
Залишити відгук
Код товару: 74019
Уточнити наявність
Топ продажів
Transcend
Transcend
Тип: зовнішній; Призначення: для ПК, для ноутбука; Ємність 1000 ГБ; Форм-фактор: 2.5 "; Інтерфейси підключення: USB v2.0, USB 3.1; Матеріал корпусу: гума; Матеріал корпусу: гума
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Тип: зовнішній
Призначення: для ПК; для ноутбука
Форм-фактор: 2.5 "
Інтерфейси підключення: USB v2.0; USB 3.1 / Gen 1
Харчування (зовнішні): USB порт
Матеріал корпусу: гума
Колір корпусу: сірий, зелений
Розміри (ШхГхТ): 129.5 x 82.4 x 18.8 мм
Вага: 216 г
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Форм-фактор 2.5
Інтерфейс USB 3.1
Всі характеристики
Тип: Зовнішній
Призначення: для ПК; Для ноутбука
Форм -фактор: 2,5 "
Будівельний матеріал: гума
Колір корпусу: сірий; зелений
Розміри (shhhhht): 129,5 x 82,4 x 18,8 мм
Вага: 216
Є на складі
Тип: Високошвидкісні, Портативні; Форм-фактор: 2.5 "; Обсяг: 4 TB; Інтерфейс: USB 3.1; Лінійка (Серія): HV320; Матеріал корпусу: пластик Колір: чорний; Країна виробництва: Тайвань
Розпродаж
Є на складі
Тип: Портативні; Форм-фактор: 2.5"; Об'єм: 1 TB; Інтерфейс: USB 3.2; Матеріал корпусу: пластик; Вага: 138 г; Колір: чорний;
Тип: підвищений захист; Форм-фактор: 2.5"; Об'єм: 4 TB; Інтерфейс: USB 3.2; Матеріал корпусу: гума+пластик; Колір: чорний;
Тип: Портативні; Форм-фактор: 2.5"; Об'єм: 5 TB; Інтерфейс: USB 3.2; Матеріал корпусу: пластик; Колір: чорний;