Зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3 (TS2TSJ25M3S)
Залишити відгук
Код товару: 74020
Є на складі
Топ продажів
Transcend
Transcend
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Тип: зовнішній
Форм-фактор: 2.5 "
Інтерфейси підключення: USB 3.1 / Gen 1 Gen 1
Колір корпусу: сірий / сталевий; зелений / мілітарі
Розміри (ШхГхТ): 129.5 x 80.8 x 16.1 мм / M3G / M3S
Вага: 185 г (макс)
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Ємність накопичувача 1.5 - 2 ТБ
Форм-фактор 2.5
Інтерфейс USB 3.0
Всі характеристики
Тип: Зовнішній
Форм -фактор: 2,5 "
Колір корпусу: сірий /сталь; Зелений /Мілітарі
Розміри (SHHGHT): 129,5 х 80,8 х 16,1 мм / м3г / м3
Вага: 185 г (макс)
Є на складі
Виробник: ADATA; Модель: 2.5 "4TB; Артикул: AHV620S-4TU31-CBK; Тип: Високошвидкісні, Портативні; Форм-фактор: 2.5"; Обсяг: 4 TB; Інтерфейс: USB 3.1; Лінійка (Серія): HV620S; Матеріал корпусу:...
Розпродаж
Тип: Портативні; Форм-фактор: 2.5"; Об'єм: 1 TB; Інтерфейс: USB 3.2; Матеріал корпусу: пластик; Вага: 138 г; Колір: чорний;
Тип: Високошвидкісні, Портативні; Форм-фактор: 2.5 "; Обсяг: 4 TB; Інтерфейс: USB 3.1; Лінійка (Серія): HV320; Матеріал корпусу: пластик Колір: чорний; Країна виробництва: Тайвань
Тип: підвищений захист; Форм-фактор: 2.5"; Об'єм: 4 TB; Інтерфейс: USB 3.2; Матеріал корпусу: гума+пластик; Колір: чорний;
Тип: Портативні; Форм-фактор: 2.5"; Об'єм: 5 TB; Інтерфейс: USB 3.2; Матеріал корпусу: пластик; Колір: чорний;