Блок живлення CHIEFTEC 1000W Proton (BDF-1000C)
Залишити відгук
Код товару: 52401
Є на складі
CHIEFTEC
CHIEFTEC
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.3; Потужність: 1000Вт; Модульне підключення кабелів: є; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; Модуль PFC: активний; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокаме: 6; Підключення материнської плати: 20 + 4 pin; Підключення процесора: 2x4 + 4pin; Підключення відеокарти: 6x6 + 2 pin
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Тип БП: для комп'ютерів
Стандарт БП: ATX 12V v2.3
Потужність: 1000Вт
Модульне підключення кабелів: є
Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze
Модуль PFC : активний
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокаме: 6
Підключення материнської плати: 20 + 4 pin
Підключення процесора: 2x4 + 4pin
Підключення відеокарти: 6x6 + 2 pin < br /> Кількість роз'ємів SATA: 9
Кількість роз'ємів IDE: 3
Кількість роз'ємів FDD: 1
OutputСurrent + 5V: 23A
OutputСurrent + 3,3V: 23A
OutputCurrent + 12V1: 83А
OutputСurrent -12V: 0.5А
OutputСurrent + 5Vsb: 3А
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1x140 мм
Розміри, мм: 160 x 150 x 87 мм
Країна виробництва : Китай
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Потужність 901 - 1000 Вт
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Введіть ВР: Для комп’ютерів
Стандарт BP: ATX 12V v2.3
Сила: 1000 Вт
Модульне з'єднання кабелів: є
Модуль PFC: Активний
Підключення відеокарти: 6x6+2 PIN
Сата: 9
Кількість роз'ємів IDE: 3
Кількість роз'ємів FDD: 1
Вихід Surrent +5V: 23a
Вихідний час +3,3 В: 23а
OutputCurrent +12v1: 83a
Вихідний час -12 В: 0,5А
Outsurent +5vsb: 3a
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х140 мм
Розміри, мм: 160 х 150 х 87 мм
Країна виробництва: Китай
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...