Кавоварка Ardesto YCM-E1600
Код товару: 127946
Є на складі
- Розділ: Кавоварки
- Дивитися інші: Кавоварки Ardesto
- Гарантія на товар: 12 місяців
Тип кавоварки: еспресо (ріжкова); Сфера застосування: для будинку (побутові); Тип управління: механічне; Тип кави: мелений; Приготування капучіно: ручне; Резервуар для води: 1,6 л; Тиск водяного насоса: 15 бар; Потужність: 850 Вт; Кількість роздавальних груп: 2; Функції: система захисту від перегріву, одночасне приготування двох чашок кави
Кредит
- Детальніше про ремонт
Часті питання про Кавоварки
🏆 Які Кавоварки найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Кавоварки:
DeLonghi EC685.M (UA)
Krups Nescafe Dolce Gusto Genio S Plus KP340510
PHILIPS Saeco GranAroma SM6585/00
PHILIPS EP 2220/10
PHILIPS HD 7459/20 (UA)
💲 Ціни на Кавоварки. Скільки коштують Кавоварки?
💻 Де купити Кавоварки у Львові?
🔥 Кавоварки які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Кавоварки:
Saturn ST-CM0170
Grunhelm GDC-04
Ergo СD 6700 (СD6700) (UA)
Aurora AU3143 (UA)
Блог
Лют
Також вас можуть зацікавити
Топ продажів
; Потужність 1450 Вт; Smart-управління: Є; Дисплей: Є; Тип управління: Електронний; Приготування капучіно: Автокапучінатор; Контейнер для води: 2 л; Контейнер для зерен: 400...
Переглянуті товари
Топ продажів
OLED-телевізор / Діагональ 77" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Місткість, мА * год: немає даних; Місткість, Вт*год: 245; Номінальна потужність: 300 Вт; Пікова потужність: 600 Вт; Тип акумуляторів: LiFePO4; Життєвий цикл: 3000 циклів;...
Новинка
; Тип поверхні: speed, control; Особливості: ігрові; Колір: білий;
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка...