Блок живлення Vinga 450W (PSU-450-12)
Залишити відгук
Код товару: 46738
Є на складі
Vinga 450W (PSU-450-12)
Vinga
Vinga
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12 V; Потужність: 450Вт; Модульне підключення кабелів: немає; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокаме: 1; Підключення материнської плати: 24 pin; Підключення процесора: 8 pin; Підключення відеокарти: 1x6 pin; Кількість роз'ємів SATA: 4; Кількість роз'ємів IDE: 2
Детальніше про товар
981
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
Тип БП: для комп'ютерів
Стандарт БП: ATX 12 V
Потужність: 450Вт
Модульне підключення кабелів: немає
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокаме: 1
Підключення материнської плати: 24 pin
Підключення процесора: 8 pin
Підключення відеокарти: 1x6 pin
Кількість роз'ємів SATA: 4
Кількість роз'ємів IDE: 2
Тип охолодження: вентилятор < br /> Діаметр вентиляторів: 1x120 мм
Країна виробництва: Китай
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Потужність 401 - 500 Вт
Підтримка 80 PLUS Немає
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Введіть ВР: Для комп’ютерів
Стандарт ВР: ATX 12 V
Сила: 450 Вт
Модульне з'єднання кабелів: Ні
З'єднання материнської плати: 24 -контакт
Підключення процесора: 8 PIN
SATA Номер 4 роз'єми: 4
Кількість роз'ємів IDE: 2
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Країна виробництва: Китай
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...