Блендер Grunhelm EBS-1000MC
Залишити відгук
Код товару: 177215
Є на складі
Блендер Grunhelm EBS-1000MC
Grunhelm EBS-1000MC
GRUNHELM
GRUNHELM
Споживана потужність: 1000 Вт; Кількість швидкостей: плавне регулювання; Режими: немає; Маленький подрібнювач (500 мл і менше): є; Великий подрібнювач (501 мл і більше): немає; Мульти-подрібнювач (1,2 л і більше): є; Обсяг склянки (стаціонарний): -; Млинок: немає; Стакан мірний: є; Віночок: є
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Блендер є потужний і надійний блендер з потужністю 1000 Вт з плавним регулюванням швидкості. Він ідеально виконує функції збивання, подрібнення, дроблення, змішування завдяки металевій насадки-блендер, чаша з металевими ножами і віночку. Також в комплекті є мірний стакан на 600 мл з кришкою. Додатково насадка для нарізки кубиками 8х8 мм.
Споживана потужність: 1000 Вт
Кількість швидкостей: плавне регулювання
Режими: немає
Маленький подрібнювач (500 мл і менше): є
Великий подрібнювач (501 мл і більше): немає
Мульти-подрібнювач (1,2 л і більше): є
Обсяг склянки (стаціонарний): -
Млинок: немає
Стакан мірний: є
Віночок: є
Терка: є
Шатківниця: є
Нарізка кубиками: є
Колка льоду: немає
Інші насадки: немає
Колір: чорний з сріблястим
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Тип Стаціонарний
Потужність Більше 900 Вт
Матеріал чаші Пластик
Матеріал ніжки Сталь
Живлення Електромережа
Всі характеристики