Блендер Grunhelm EBS-800SR
Залишити відгук
Код товару: 210504
Є на складі
Grunhelm EBS-800SR
Grunhelm EBS-800SR
Grunhelm EBS-800SR
Grunhelm EBS-800SR
Grunhelm EBS-800SR
GRUNHELM
GRUNHELM
Ремонт
Основні
Тип Погружний
Потужність 701 - 800 Вт
Матеріал чаші Пластик
Матеріал ніжки Сталь
Живлення Електромережа
Всі характеристики
Сила, Вт: 800
Кількість швидкостей: 2
Кількість форсунок: 3
Кількість мисок: 1
Дизайн: Посібник
Матеріал чашки: пластик
Об'єм чашки, L: 0,3
Об'єднане скло, L: 0,6
Bleader-Now (матеріал): + (нержавіюча сталь)
Шліфувальний ніж: є
Збити для бризок: є
Потужність: мережа
Колір: Червоний
Часті питання про Блендери
🏆 Які Блендери найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блендери:
💲 Ціни на Блендери. Скільки коштують Блендери?
💻 Де купити Блендери у Львові?
🔥 Блендери які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блендери:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип: стаціонарний; Потужність: 650 Вт; Кількість швидкостей: 2; Імпульсний режим: є; Матеріал корпусу: пластик; Особливості: протиковзкі ніжки; Колір чорний;
Обсяг склянки (стаціонарний): -; Потужність: 600 Вт; Кількість швидкостей: 2; Режими: турбо; Маленький подрібнювач (500 мл і менше): є; Великий подрібнювач (501 мл і більше):...
Топ продажів
Топ продажів
Тип пристрою: блендер; блендер стаціонарний; Потужність: 650 Вт; Кількість швидкостей: 2; Конструкція: провідний; Ємність великого подрібнювача: 1.5 мл; Відсік для...
Потужність двигуна 400 Вт; Велика чаша змішування об'ємом 600 мл; функція Turbo для миттєвого посилення потужності; Потужність-400 Вт; Об'єм чаші-0,6 л; Турборежім-Так; Тип...
Переглянуті товари
Споживана потужність: 1000 Вт; Кількість швидкостей: плавне регулювання; Режими: немає; Маленький подрібнювач (500 мл і менше): є; Великий подрібнювач (501 мл і більше):...
Тип: занурювальний; Потужність: 1000 Вт; Місткість мірної склянки: 0.8 л; Подрібнювач: з подрібнювачем; Місткість міні-подрібнювача: 500 мл; Насадки та ножі: ніж для...
У напрямку: ігровий; Тип корпусу: Mid Tower; Тип материнської плати: mini-ITX; micro-ATX; Розташування БП: верхнє; Відсіків 5,25 ": 1 шт; Внутрішніх відсіків 2,5": 2 / 3; Внутрішніх...
Тип: настінний монтаж / Функції: поворот / Діагональ екрану: 17 ", 18", 19 ", 21", 22 ", 23", 24 ", 25", 26 ", 27", 28 ", 29", 30 " , 32 ", 37" / Стандарт кріплення: VESA 75х75, VESA 100х100, VESA 200х100, VESA 200х200 / ...
Варіанти встановлення: на стіл; Мінімальна діагональ, що підтримується: 13"; Максимальна діагональ, що підтримується: 35"; VESA: 75 х 75, 200 х 200; Максимальне навантаження: 10...
Уточнити наявність
Бренд: Inter-Tech; Форм-фактор БП: Flex ATX; Потужність сумарна, Вт: 350; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 60; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 348; +5V: 10; +3.3V: 10; +12V1: 29;...