0
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (097) 692 02 02 mobileplanet.ua logo Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 11 років
333 відгуків
0
0
0

Друзi! У зв'язку з військовим становищем, працюємо в обмеженому режимі. Набирайте на контактні номери

Як правильно заряджати кейс від AirPods

Як правильно заряджати кейс від AirPods
Сучасна елегантна класика - бездротові навушники AirPods - незамінний аксесуар для тих, хто любить насолоджуватися чистим, якісним звуком і любить лаконічний, мінімалістичний дизайн.

Якщо ви шукаєте інтернет-магазин Аксесуари до Apple AirPods в Одесі і бажаєте купити дешево Аксесуари до Apple AirPods зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

AirPods – це імідж та статус, якість та стабільна, безперебійна робота. Однак процес заряджання цих бездротових навушників від компанії Apple іноді ставить у глухий кут недосвідчених користувачів. У цій статті ми розповімо про те, як правильно заряджати кейс від AirPods і остаточно розвіємо всі Ваші сумніви.

Бездротова зарядка AirPods або які кейси можна зарядити «по повітрю»

Бездротова зарядка AirPods
Бездротова зарядка AirPods

Починаючи з 2019 року, в Apple почали виробляти кейси для AirPods з можливістю бездротової зарядки, тим самим зробивши використання пристрою – ще зручнішим. Бездротовим стандартом зарядки, який отримав назву «Qi» оснащені всі моделі AirPods Pro, а ось AirPods 2-го покоління залишають вибір за покупцем:

  • Купити AirPods за допомогою бездротової зарядки Qi та кабелю Lighting
  • Купити AirPods за допомогою лише кабелю Lighting.

Загалом, якщо Вам незручно запам'ятовувати інформацію про те, який кейс оснащений можливістю бездротової зарядки, а якої ні, при покупці, шукайте в описі товару фразу «стандарт Qi» — якщо хочете отримати можливість заряджати свої навушники в повітрі. Якщо цієї фрази в описі немає – означає, що кейс вибраних Вами AirPods не підтримує бездротову зарядку.

Як заряджати AirPods бездротовою зарядкою

Для того, щоб мати можливість заряджати AirPods бездротовою зарядкою, у Вашому розпорядженні має знаходитися спеціальний зарядний пристрій – «килимок» або підставка, що підтримує Qi. Щоб підзарядити, виконайте три простих кроки:

  • Закрийте кришку кейсу від AirPods і розташуйте його на зарядному пристрої індикатором догори. Якщо ви використовуєте підставку – тоді розміщуйте «обличчям» до себе. Ви можете заряджати пристрій як з навушниками всередині, так і без них.
  • Зверніть увагу на індикатор AirPods, який повинен увімкнутися відразу після розміщення кейсу на зарядному пристрої, — зелене світло означає, що акумулятор повністю заряджений, жовтий – що заряду залишилося лише на один цикл або менше.
  • В нормі, після 8 секунд індикатора, він повинен згаснути. Процес заряджання продовжиться. Щоб перевірити, чи заряджено пристрій, двічі топніть по корпусу кейсу – індикатор поточного рівня заряду знову ввімкнеться на 8 секунд.

Заряджання через кабель Lighting

Якщо Ви є прихильником класичного способу підзарядки гаджетів, і Ваша модель AirPods підтримує зарядку через кабель Lighting, — Ви також можете зарядити AirPods звичним способом: підключіть один кінець кабелю до роз'єму в кейсі, а другий підключіть до зарядного пристрою, комп'ютера або ноутбука. Перевірити рівень заряду в цьому випадку можна, відкривши кришку кейсу і діставши з нього навушники: дана дія ввімкне індикатор, колір якого дасть Вам необхідну інформацію.

Заряджання через кабель Lighting
Заряджання через кабель Lighting

Скільки потрібно заряджати AirPods

Питання, яке часто хвилює користувачів навушників від Apple – це питання, скільки потрібно заряджати AirPods. Щоб відповісти на нього коректно, необхідно знати модель Ваших AirPods, враховувати яке ЗУ використовується для заряджання, а також стан його акумуляторних батарей. Так, за хорошого стану батареї та зарядки за допомогою кабелю:

  • AirPods 2-го покоління знадобиться близько 30 хвилин до повного заряду
  • AirPods Pro зарядиться за 20 хвилин.

Якщо Ви використовуєте бездротовий зарядний пристрій, то для повної зарядки гаджета Вам знадобиться близько 1 години. Якщо зарядка почала забирати все більше часу, поступово дійшовши до 2 годин – значить, батарея Ваших AirPods виходить з ладу.

Стильні та сучасні аксесуари від Apple – спрощують життя і роблять його якіснішим. Однак, будь-яка техніка вимагає правильного догляду та навичок поводження з нею. Розуміючи, як правильно заряджати кейс від AirPods і поводитися з бездротовими навушниками від Apple, Ви зможете значно продовжити час роботи пристрою, і він буде радувати Вас безперебійною роботою, якісним звуком та тривалою роботою без підзарядки. ще довгий час.