0
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (097) 692 02 02 mobileplanet.ua logo Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 11 років
333 відгуків
0
0
0

Друзi! У зв'язку з військовим становищем, працюємо в обмеженому режимі. Набирайте на контактні номери

Миша Apple Magic Mouse 3 – данина моді чи незамінний пристрій для перфекціоніста?

Миша Apple Magic Mouse 3 – данина моді чи незамінний пристрій для перфекціоніста?
Всі ми знаємо, що «яблучна» продукція – товари бренду Apple – це найвища якість, інноваційні технології та суперсучасний дизайн, за які ми платимо вищу, порівняно з іншими брендами, ціну. Чи коштує нова мишка від Apple своїх грошей? Давайте подивимося.

Якщо ви шукаєте інтернет-магазин Мишки для Apple в Одесі і бажаєте купити дешево Мишки для Apple зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Як завжди, якісна та високофункціональна, виконана в стилі футуристичного мінімалізму, Миша Apple Magic Mouse 3 — мрія мільйонів. Однак не кожен квапиться купити модну новинку. У чому причина? Звичайно, у вартості пристроїв від Apple, які по кишені далеко не кожному.

Але за що ми платимо у випадку з мишею Apple Magic Mouse 3? За популярний бренд або все-таки за якість та функціональність, які є критично важливими факторами для людей, чия професія змушує до виняткової якості та зручності комп'ютерної мишки: дизайнерів, інженерів-проектувальників, веб-розробників та інших схожих спеціальностей?

Magic Mouse 3 від Apple
Мінімалістична досконалість — Magic Mouse 3 від Apple

Чи потрібна Magic Mouse від Apple?

Давайте справедливо оцінимо переваги та недоліки мишки від Apple. Красива та елегантна Magic Mouse 3 – хороша не лише своїми зовнішніми характеристиками. Однією з важливих переваг мишки є те, що вона підключається до Вашого Макбука за допомогою технології Bluetooth, а значить є бездротовою (ми пам'ятаємо кохання яблучних розробників до мінімалізму). Крім того, Magic Mouse — це пристрій, що перезаряджається, здатний працювати на одному заряді до 30 днів, що також дуже зручно.

До речі, якщо Вас цікавить як перевірити заряд Magic Mouse 3, — клікніть по значку Bluetooth на MacBook, у меню виберіть «миша» і ознайомтеся з даними про заряд батареї, що залишився.

Коли Ви купите «чарівне» пристрій, перше, що Вас збентежить у Magic Mouse 3 – це те, що на ній «клік» та «тап» (Дотик) – не тотожні дії. І якщо з «кліками» все зрозуміло, адже вони є звичним для нас способом комунікувати з мишею, то можливість «тапати», або просто торкатися, не доводячи клавішу до «кліка», — може сильно здивувати.

Як Ви вже здогадалися, можливість миші реагувати на «тап» обумовлена ​​тим, що вся верхня поверхня «чарівної миші» — сенсорна, що принципово відрізняє її від будь-яких інших аналогів не лише за можливостями, а й за принципом управління. До речі, це є і умовним недоліком аксесуару: людям, які звикли до механічних мишок, не так просто «притертися» до Magic Mouse.

Для чого розробникам знадобилася сенсорна панель? Для того щоб зробити керування мишею ще більш повним та комфортним: Magic Mouse підтримує не тільки звичні нам «кліки» та «скрол», але також і систему жестів:

 • свайпінг (змахування)
 • одинковий тап
 • подвійний тап
 • тап одним пальцем
 • тап двома пальцями,

та інші жести.

жести Magic Mouse 3
жести Magic Mouse 3

Жести Magic Mouse прості та інтуїтивно зрозумілі, однак, для того, щоб звикнути до таких можливостей керування мишкою, — знадобиться деякий час. Звичайно, як і у будь-якого пристрою, Magic Mouse спочатку має дефолтні налаштування розпізнавання жестів, проте Ви в будь-який момент можете задати свої власні, що, погодьтеся, робить процес використання «чарівною» миші неймовірно комфортним та максимально персоніфікованим.

До речі, якщо Ви хочете змінити налаштування жестів Magic Mouse – перейдіть в Системні налаштування, виберіть «Миша» і вкажіть свої власні значення.

Права кнопка миші на Magic Mouse

Одне з найпоширеніших питань про «чарівну» миші – це питання про те, де знаходиться права кнопка миші на Magic Mouse? Насправді в налаштуваннях за промовчанням — правий клік на пристрої просто вимкнено. Але Ви можете виправити це, зайшовши у вже знайоме нам меню Системних налаштувань, вибравши там категорію «Миша», і включивши графу «Імітація правої кнопки».

У цьому ж меню на Вас чекає безліч найтонших налаштувань миші – чутливість та смарт-зум, напрямок прокручування та швидкість переміщення курсору, словом, тут Ви зможете налаштувати мишу так, як буде зручно саме Вам.

Переваги Magic Mouse

Отже, які переваги ми отримуємо в результаті:

 1. футуристичний мінімалістичний дизайн
 2. відсутність проводів
 3. довгий час без заряджання
 4. сенсорне управління на додаток до звичного механічного
 5. система жестів
 6. тонка настройка «під себе», що дозволяє максимально персоніфікувати маніпулятор під свої потреби та звички,

— безпрецедентний список, порівняно зі звичайною комп'ютерною мишею.

І всього один «недолік» — потрібен час, щоб звикнути до багатофункціональності звичайної комп'ютерної миші. Що ж, схоже воно того варте.