0
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (097) 692 02 02 mobileplanet.ua logo Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 11 років
333 відгуків
0
0
0

Друзi! У зв'язку з військовим становищем, працюємо в обмеженому режимі. Набирайте на контактні номери

Mi Router Mini - бюджетний роутер з преміальними можливостями

Mi Router Mini - бюджетний роутер з преміальними можливостями
Функції сучасного роутера виходять далеко за грані роздачі безпровідного інтернету. Поза сумнівом, частота і швидкість передачі даних є первинними характеристиками роутера. Проте ніхто не відмовиться отримати додатковий ряд корисних функцій

Якщо ви шукаєте інтернет-магазин Аксесуари до ноутбуків в Одесі і бажаєте купити дешево Аксесуари до ноутбуків зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Функції сучасного роутера виходять далеко за грані роздачі безпровідного інтернету. Поза сумнівом, частота і швидкість передачі даних є первинними характеристиками роутера. Проте ніхто не відмовиться отримати додатковий ряд корисних функцій, на зразок хмарного диска або зарядної станції для смартфону. Сукупність якісної роздачі безпровідної мережі і широких функціональних можливостей стала першопричиною популярності Mi Router Mini закордоном.

На просторах нашої країни продукція Xiaomi не завоювала величезної популярності із-за поганої локалізації і сервісної підтримки. Ці проблеми не обійшли стороною і роутеры. Недосвідчені користувачі ПК нерідко стикаються з проблемою підключення і налаштування Mi Router Mini. Головною причиною цьому служить покрокова інструкція на китайській мові без варіацій. Відсутній навіть англійський. Провести установку методом “тыка” чи на інтуїтивному рівні виходить далеко не у багатьох, оскільки пристрій не такий простий, як може здатися на перший погляд.

Нижче описаний текст допоможе вам розібратися в комплектації Mi Router Mini, підготуватися до установки і зробити безпосереднє підключення і калібрування.

Розпаковування і комплектація

Xiaomi залишилися вірними своїм традиціям, і не поклали в картонну коробку правильної форми нічого зайвого. Перед нами відразу з'являється роутер, покритий захисною плівкою. Нижня частина коробки приховує в собі інструкцію з експлуатацій (повністю даремна, проте викидати її не варто – просто покладіть на місце) і зарядного пристрою.

На цьому пункті починаємо зустрічати перші труднощі, адже адаптер для зарядки пристосований для китайських розеток. Доведеться особисто придбати перехідник, або сподіватися на сумлінність продавця, який зробить приємний подарунок. Додатково до перехідника, якщо це ваш перший роутер, не буде зайвим купити декілька патч-кордов (шнур для інтернету). Комплектація не передбачає жодного додаткового мережевого патч-корда.

З розбором комплектації закінчили, розглянемо сам роутер ближче. Пара антен, незвично лягають уподовж, а не упоперек, корпуси Mi Router Mini, на лицьовій панелі можна помітити невеликий світлодіод. Тильна сторона приховує один WANи два LAN порту, роз'їм для USBи зарядки, кнопка рестарту

Підключення і налаштування роутера

Для початку роботи Mi Router Mini досить підключити його до мережі і висунути в робоче положення антени пристрою. Приємний синюватий колір на лицьовій стороні оповістить вас про успішне підключення.

Підключення роутера здійснюється через стаціонарний ПК, ноутбук, планшет або навіть смартфон. Особисто ми рекомендуємо зупинитися на перших двох варіантах, оскільки браузери на базі Windows мають властивість пропонувати автоматичний переклад тексту.

Відразу після підключення роутера в розетку, з'явиться нова безпровідна мережа з обов'язковим входженням в назві “Mi” (назва мережі різниться залежно від моделі і версії прошивки). Підключившись до ново-створеної мережі, необхідно прописати в адресному рядку браузеру локальну адресу роутера, а саме: “192.168.31.1”. В деяких випадках меню налаштування Mi Router Mini у браузері може відкритися довільно через декілька секунд після підключення.

Використовуючи підказку браузеру, або спеціального плагіну, інтерфейс налаштування можна перекласти на російський або будь-яка інша зручна мова. У разі відсутності такої можливості – не засмучуйтеся. Подальшу установку роутера розпишемо покроково:

  • Перше що відкрилися вікно запропонує вам прочитати (на китайській мові) умови ліцензійної угоди. Нічого надважливого там немає, тому ставимо галочку і клікаємо на велику синю кнопку.

  • Наступний пункт полягає в привласненні Mi Router Mini логіна і пароля. Вибір логіна залежить тільки від вас і нема на що істотно не впливає. Над паролем слід ретельно подумати. Ви адже не хочете годувати сусідів безкоштовних вай-фаем? Мінімальна довжина пароля складає 8 символів.

  • Досить важко помітити під великою синьою кнопкою купу ієрогліфів і фразу PPPoE (червона рамочка). У разі, коли ваше підключення до провайдера здійснюється через введення логіна і пароля (PPPoE з'єднання) – необхідно натиснути на фразу, спливе контекстне меню для введення вказаних провайдером даних.

  • Наступне вікно запропонує вам зберегти QR код для управління роутером за допомогою мобільних пристроїв. Після 15 секунд браузер перекине на основну панель адміністратора.

  • Останній пункт є завершальним, після якого Mi Router Mini почне роздавати Wi - Fi. Кнопка налаштування і калібрування роутера знаходиться на верхній панелі ліворуч. Там ви зможете змінити пароль, назву мережі, змінити параметри роутера або перезавантажити його.

Таким нехитрим способом, буквально на 5 хвилин ми разом розпакували, підключили і настроїли Mi Router Mini. Ключові моменти ускладнюються відсутністю російської локалізації, через що доводиться працювати наосліп. Проте наслідуючи нашу інструкцію, у вас не виникне проблем з підключенням Mi Router Mini.