Увага! Супер-ціни! Купуйте смарт-годинники Samsung по найнижчій ціні в Україні! Переходь за посіланням!
Самовивіз товару за адресами в м. Одеса та Харків

Материнская плата ASUS

23.09.2019

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Материнські плати в Одесі, Києві, Харькові і бажаєте купити дешево Материнські плати зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Одним з найважливіших компонентів в конструкції комп'ютера, поза сумнівом, є материнська плата. Адже інші комплектуючі підключаються саме до неї, і вона відповідає за їх роботу і обмін даними.

Asus материнські плати дуже популярні. Приймаючи рішення про купівлю нового пристрою, треба передусім переконатися, що мікросхема Асус сумісна, серед іншого, з корпусом, процесором, графічною картою і оперативною пам'яттю. Усе це означає, що процес купівлі повинен розпочинатися з вибору стандарту. Найбільш популярною є материнська плата ATX, а також усі її різновиди. Ви можете вибрати як розширену (Extended ATX), так і меншу (Micro ATX) моделі. Крім того, існують також такі моделі, як:

  • Mini ITX
  • Mini STX
  • Thin mini ITX, а також NUC.

Сокет процесора

Найбільш важливою проблемою, пов'язаною із зіставленням пристрою, є його сумісність з системою ЦП. Кожна материнська плата комп'ютера має свій власний роз'єм для процесора, який повинен відповідати чіпсету вашого компонента. Правильний вибір є умовою правильного функціонування процесора, тому вам слід звернути на нього особливу увагу.

Тип використовуваного сокета залежить від набору мікросхем материнської плати, тому в технічних характеристиках багатьох процесорів вказується, що вони сумісні, наприклад, з материнськими платами Intel B360 або AMD B450. Ця інформація також вказує на використання устаткування (наприклад, материнської плати для гравця).

Материнські плати: параметри

Окрім проблем сумісності, материнські плати, доступні в магазині, також відрізняються один від одного. Слід згадати, зокрема, про стандарт підтримуваної оперативної пам'яті. Ігрові плати і моделі, призначені для професійних комп'ютерів, зазвичай підтримують DDR4 з тактовою частотою не менше 2133 Мгц. Зрозуміло, вибір набагато ширший - пропоновані плати також підтримують пам'ять DDR, DDR2 і DDR3, а їх частота може складати від 400 Мгц (дуже рідко) до більше 4000 Мгц.

Крім того, існує параметр, що відноситься до максимального об'єму оперативної пам'яті, який можна підключити до диска. Залежно від моделі він може варіюватися. На що ще варто звернути увагу? Окрім іншого, який контроллер RAID використовувався, чи можна підключати відеокарти, а також як виглядає набір змонтованих роз'ємів - материнські плати зазвичай оснащені інтерфейсами HDMI, RJ - 45, USB, DVI - D, а також аудіо роз'ємами.

Де купити материнські плати для ноутбуків Asus?

Сьогодні, щоб придбати комплектуючі для ноутбуків і стаціонарних комп'ютерів, вам не обов'язково вирушати на пошуки потрібної моделі в спеціалізовані магазини. Адже це можна зробити, не виходячи з будинку, замовивши “материнку” у інтернет-магазині Mobile Planet, переваги покупок в якому вже встигли оцінити багато жителів України.

Рекомендуємо також почитати
12.02.2020
Спершу варто розібратися, що таке системна плата (вона ж материнська плата). Це основний елемент і найбільша конструктивна деталь усередині системного блоку ПК.
02.10.2019
Материнські плати Gigabyte відмінно себе зарекомендували на ринку комп'ютерних комплектуючих. Їх вибирають більшість користувачів. Перед тим, як робити свій вибір, треба дізнатися якомога більше інформації про доступні моделі. Материнські плати Gigabyte
Дізнавайтеся про нові акції