0
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (097) 692 02 02 mobileplanet.ua logo Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 11 років
333 відгуків
0
0
0

Друзi! У зв'язку з військовим становищем, працюємо в обмеженому режимі. Набирайте на контактні номери

Клавіатури для Apple – Magic Keyboard, Smart Keyboard Folio та Smart Keyboard

Клавіатури для Apple – Magic Keyboard, Smart Keyboard Folio та Smart Keyboard
Плуталися у виборі периферійних пристроїв від Apple? У цій статті ми допоможемо Вам розібратися в тому, які клавіатури для Apple представлені у продажу та чим вони відрізняються одна від одної.

Якщо ви шукаєте інтернет-магазин Клавіатури для Apple в Одесі і бажаєте купити дешево Клавіатури для Apple зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Стильні та трендові гаджети від компанії Apple – є статусною, потужною та мега сучасною технікою, продуманою до найдрібніших деталей. Однак, для комфортної роботи з ними Вам все одно знадобиться якісна, оригінальна периферія: мишка, трекпад, клавіатури для Apple та інші допоміжні аксесуари.

Сьогодні ми обговоримо які бувають клавіатури для Apple, і чим вони відрізняються.

Клавіатура Magic Keyboard від Apple

Витративши довгі роки і значні кошти, компанія Apple все-таки змогла створити клавіатуру, що ідеально задовольняє всім запитам користувачів: створена на основі ножичного механізму, який дозволяє досягти найменшої висоти клавіш з ходом в 1 міліметр і не дозволяє кнопкам перекошуватися — Apple Magic Keyboard незмінно викликає захоплення користувачів пристрою.

клавіатура Apple Magic Keyboard 
клавіатура Apple Magic Keyboard

На сьогоднішній день можна сміливо стверджувати, що оригінальна клавіатура Apple Magic Keyboard — найпопулярніша клавіатура компанії, яка б'є всі рекорди продажів.

Зазвичай бездротова Magic Keyboard, що з'єднується з пристроєм за допомогою технології Bluetooth, поставляється в комплекті з iMac 2021; а ось покупці iMac Mini та інші бажаючі скористатися перевагами девайсу, — змушені купувати її окремо.

Magic Keyboard для iMac випускається у кількох видах:

  • Базова версія
  • Версія з Touch ID та цифровою клавіатурою
  • Варіант лише з Touch ID
  • Magic Keyboard із цифровою панеллю.

Magic Keyboard також випускається у спеціальній версії для iPad, тому, здійснюючи покупку, важливо не переплутати версію Magic Keyboard, яка для iPad буває у трьох варіантах — для 11 або 12,9 дюймової версії iPad Pro, а також для iPad Air.

Клавіатури для Apple iPad: Smart Keyboard Folio

Неймовірно зручна клавіатура для лінійки планшетних комп'ютерів Apple iPad – Smart Keyboard Folio, по суті, є не лише клавіатурою, а й підставкою, а також чохлом для Apple iPad. Завдяки зручній та продуманій системі кріплення планшета до клавіатури, Ви можете зафіксувати екран в одному з двох комфортних для роботи положень. А у складеному вигляді, Smart Keyboard Folio перетворюється на зручний та надійний чохол, який захищає Ваш пристрій відразу з двох сторін.

Крім того, «розумна» клавіатура для Apple iPad відрізняється малою вагою, — навіть у порівнянні з «чарівною» клавіатурою компанії, — а також практично повністю пило- та вологонепроникна. Всі ці фактори роблять Smart Keyboard Folio комфортним рішенням не тільки для повсякденного використання, але також для використання в подорожах.

Що стосується системи підключення клавіатури до планшетного комп'ютера – у обох пристроїв воно однаково швидко та зручно: за допомогою магнітного роз'єму Smart Connector Ви зможете підключити пристрої один до одного одним простим клацанням.

розумна клавіатура для Apple iPad 
«розумна» клавіатура для Apple iPad

Smart Keyboard Folio та Smart Keyboard – чим відрізняються?

Дуже часто запитання, що задається бажаючими купити клавіатуру для Apple iPad — чим же відрізняються Smart Keyboard Folio та Smart Keyboard? Насправді різниця між цими двома пристроями полягає лише в сумісності з Apple iPad різних поколінь:

Smart Keyboard Folio підтримує:

  • iPad Pro 11″ — 1, 2, 3 покоління
  • iPad Pro 12,9″ — 3,4,5 покоління
  • iPad Air — 4, 5 покоління

Smart Keyboard підтримує:

  • iPad — 7, 8, 9 покоління
  • iPad Pro 1, 2 покоління — 9,7; 10,5; 12,9 дюймів
  • iPad Air — 3 покоління.

Зробити остаточні висновки з приводу того, яка клавіатура для Apple краща за – звичайно ж, доведеться Вам особисто. Однак, експерти сходяться на думці, що на сьогоднішній день, найкращим варіантом для iMac, iPad та iPad Air & mdash; є Magic Keyboard. Щиро сподіваємося, що ця стаття допоможе Вам зробити правильний вибір та насолоджуватися покупкою довгі роки.