0
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (097) 692 02 02 mobileplanet.ua logo Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 11 років
333 відгуків
0
0
0

Друзi! У зв'язку з військовим становищем, працюємо в обмеженому режимі. Набирайте на контактні номери

Чи можна використати дві відеокарти в одному комп'ютері

Чи можна використати дві відеокарти в одному комп'ютері
У сучасному світі розвиток технологій і техніки знаходиться на такому високому рівні, що іноді здається, придумати щось нове дуже складно - але це далеко не так.

Якщо ви шукаєте інтернет-магазин Відеокарти в Одесі і бажаєте купити дешево Відеокарти зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

У сучасному світі розвиток технологій і техніки знаходиться на такому високому рівні, що іноді здається, придумати щось нове дуже складно - але це далеко не так. Багато любителів комп'ютерних технологій з кожним днем привносять все більше і більше нововведень в розвиток цієї галузі науки.

Одним з популярних питань на цьому терені став: "Чи можна встановити дві відеокарти в одному комп'ютері одночасно?".

Поставити 2 відеокарти на одному комп'ютері можливо і досить просто, а нужда в цьому виникає у тому випадку, коли одна відеокарта не тягне ігри, встановлені на пристрої. В даному випадку усі любителі ігор використовують саме такий метод.

Як встановлювати дві відеокарти

Для того, щоб змусити два пристрої працювати одночасно, треба заздалегідь встановити драйвера цих комплектуючих ПК. Зайти в BIOS, після чого в розширений режим і вибрати вкладку додатково.
Етапи налаштування :

  • конфігурації системного агента;
  • параметри графіки;
  • функція GPU;
  • основний монітор;
  • пам'ять, яка виділяється для вбудованої відеокарти.

Після цих маніпуляцій досить зберегти налаштування, і перезавантажити комп'ютер.
Деякі експерти наполягають на тому, що установка двох відеокарт може зашкодити пристрою, але якщо детально розібратися в питанні "Навіщо встановлювати дві відеокарти?", те все відразу стає зрозуміло.

Навіщо встановлюють дві плати одночасно?

В першу чергу таке рішення дуже важливе для тих, хто багато і часто грає в сучасні відеоігри, тому що вони бувають різними “тяжкість” і вимогливості до ресурсів ПК, а також дозволу. Для певного виду ігор не досить простої поодинокої відеокарти (навіть якщо вона буде досить потужною).

Особливо якщо ви вирішите знімати процес гри на відео з комп'ютера, то при одному відеоадаптері втрат в якості, швидкості і звуці не уникнути.

Обов'язково встановлювати два пристрої рекомендується тим, хто займається відеомонтажем, дизайном, верстанням, оскільки програми для здійснення подібних дій вимагають великої потужності, добитися якої, задіявши лише одну карту буде неможливо. Нинішні контентмейкеры на медіа-майданчику YouTube потребують такого прокачування свого пристрою для випуску якісного матеріалу.

Причин установки двох пристроїв багато, але і цих двох повинно вистачити, щоб відповісти на головне питання.
Чи можна використати дві відеокарти на одному комп'ютері одночасно — так! Така невелика хитрість значно підвищить продуктивність вашого комп'ютера і непогано прокачає його на усіх рівнях.

Якщо вашому комп'ютеру потрібний другий потужний відеоадаптер, то купити його можна з доставкою і за оптимальною ціною в інтернет-магазині MobilePlanet. Тут ви завжди знайдете відповідні варіанти будь-яких комплектуючих для свого ноутбука або стаціонарного комп'ютера. Наші менеджери із задоволенням допоможуть зробити правильний вибір, який максимально відповідатиме вашому бюджету і вимогам до пристрою.