0

Увага! Замовляй найсвіжіші яблочки Apple на сайті за супер-ціною! Самовивіз! Безкоштовна доставка по Одесі! Працюємо без вихідних!

Як настроїти дитячий годинник з GP

Як настроїти дитячий годинник з GP
Дитячий годинник з GPS став справжньою панацеєю для батьків, які прагнуть контролювати і оберігати своє чадо цілу добу. Для того, щоб годинник коректно працював і відображав місцезнаходження дитини, необхідно правильно їх настроїти.

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Смарт годинник і фітнес браслети в Одесі, Києві, Харькові і бажаєте купити дешево Смарт годинник і фітнес браслети зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Дитячий годинник з GPS став справжньою панацеєю для батьків, які прагнуть контролювати і оберігати своє чадо цілу добу. Для того, щоб годинник коректно працював і відображав місцезнаходження дитини, необхідно правильно їх настроїти. Основні етапи підключення і калібрування дитячого годинника з GPS ми сьогодні і розберемо.

Попередні роботи

Перед початком яких-небудь робіт по налаштуванню годинника, необхідно оснастити їх сим-картой. Варто відмітити, що вибір найдешевшого тарифу зрештою обійдеться вам тільки дорожче. Бюджетні тарифні плани не передбачають відправку дешевих SMS, а годиннички справно відправлятимуть звіт про свою роботу шляхом текстового повідомлення. Вигідніше буде підібрати стартовий пакет з середнім ціновим тарифом, де прописана обмежена кількість безкоштовних SMS повідомлень.

 

Наступна рада відноситься лише до частини моделей дитячого годинника з GPS, але процес його виконання настільки простий, що рекомендується усім. Перед безпосередньою установкою сим-карты, вставте її в особистий телефон і пройдіть процедуру реєстрації оператора. На телефон прийде ряд повідомлень, управляти якими з наручного дитячого годинника довго і незручно, а зробити це з телефону не займе і пари хвилин. Варто також зайти в меню налаштувань, і відключити перевірку пін-кода сим-карты, оскільки ввести його з дитячого наручного годинника неможливо.

Установка сим-карты

Сім-карта в 99лучаях (залежить від вашої моделі годинника) вставляється всередину корпусу, під акумулятор. Для цього слід скористатися викруткою з комплекту або особистого арсеналу, відкрутити гвинтики на тильній стороні годинника, вийняти батарею і встановити сим-карту в спеціальний роз'єм. Будьте акуратні! Фірмові гвинтики легко втратити і практично неможливо назад знайти.

Завантажуємо додаток

Програмне забезпечення дитячого годинника з GPS має форму мобільного застосування. Викачати його можливо двома шляхами:

  • 1й спосіб підійде для тих людей, хто не знайомий з функціоналом смартфону. Для того, щоб отримати свіжу версію програми, необхідно зайти в PlayMarket, власноручно знайти потрібну версію ПЗ, викачати і встановити.
  • Альтернативний спосіб пропонує нам скористатися QR кодом, вказаним на тильній стороні коробки або інструкції. Досить просканувати його за допомогою камери, і зашифроване повідомлення покаже посилання для скачування актуальної версії програми управління дитячого годинника з GPS.

Установка додатка нічим не відрізняється від стандартного порядку установки.

Реєстрація в додатку

Процедура реєстрації в додатку стандартна і кардинальних відмінностей від стандартних дій не має. Насамперед необхідно вписати ліцензійний ключ продукту у відповідне поле, який можна знайти на внутрішній стороні годинника. Придумуємо логін і пароль для авторизації. Слід врахувати, що усі дані слід вводити латиницею (на англійській розкладці). Для відновлення доступу до аккаунта у разі втрати логіна або пароля, вводимо ім'я дитини, яке послужить перевірочним словом.

Після успішної реєстрації, переходимо в меню входу, вводимо вказані дані і потрапимо на головну сторінку управління, де і відбуватиметься основне налаштування дитячого годинника з GPS.

Основне налаштування

Головним пунктом налаштування дитячого годинника з GPS є установка списку SOS номерів. Зазвичай, пропонується записати три телефонні номери, на які у разі екстреної ситуації здійснюватиметься виклик або відправка повідомлення. Першим в списку рекомендується вписувати номер, який постійно в мережі і під рукою. Дитині буде досить утримати кнопку SOS впродовж декількох секунд, і на вказаний номер почнеться дозвон.

Корисним доповненням є функція зворотного дзвінка. Разом з нею, у вас буде можливість видалено подзвонити з GPS трекера на свій мобільний. Почути все, що відбувається навколо дитини без нього відома тепер не проблема. Дуже зручно, коли необхідно дізнатися знаходитися ваше чадо на учбовому зайнятті або в компанії друзів прогулює уроки.

Головна перевага дитячого годинника з GPS полягає в геолокации гаджета, що дозволяє відстежити місцерозташування годинника, і відповідно до їх носія. У даному підміню слід вибрати тільки частоту оновлення даних (від 1 до 60 хвилин). Підвищення частоти оновлення істотно підвищить точність даних, проте негативно позначиться на автономності пристрою.

Налаштування дитячого годинника з GPSне займе багато часу і під силу будь-якому дорослому. Доступний інтерфейс управління дозволяє на інтуїтивному рівні підключити і відкалібрувати параметри смарт годинника під кожного окремого користувача. Ми сподіваємося, що прочитавши нашу невелику інструкцію, у вас не виникне додаткових питань стосовно основних моментів налаштування GPS годинника.