0
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (048) 702 96 98 mobileplanet.ua logo
Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 10 років
284 відгуків
0
0
0

Увага! Замовляй найсвіжіші яблочки Apple на сайті за супер-ціною! Самовивіз! Безкоштовна доставка по Одесі! Працюємо без вихідних!

Візьміть 5 годин "смачного звучання" з собою куди завгодно

Візьміть 5 годин
Неизменное качество изготовления и чистое звучание продукции Harman Kardon перебираются из колонки в колонку уже в течение более чем шестидесяти лет. Новинка 2016 года Harman Kardon Onyx Studio 3 намерена не просто повторить

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Акустичні системи в Одесі і бажаєте купити дешево Акустичні системи зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Незмінна якість виготовлення і чисте звучання продукції Harman Kardon перебираються з колонки в колонку вже впродовж більш ніж шістдесяти років. Новинка 2016 року Harman Kardon Onyx Studio 3 має намір не просто повторити, а перевершити показники попередників, що робить її купівлю вигідною і цікавою для представників самих різних верств населення.

Не просто колонка – а частина інтер'єру

Окрім тих моментів, коли Harman Kardon Onyx Studio 3 дарує вам кристальне чисте звучання улюбленої музики, він не стає даремним шматком пластика. Навіть просто стоячи на підлозі, тумбі або кавовому столику, колонка доповнює загальний інтер'єр кімнати і виконує роль стильного аксесуара.

Переважна більшість портативних моделей аудіосистем розрахована виключно для перенесення і використання на відкритому повітрі. Висока мобільність і портативність стають багатою простакуватому дизайну, який явно виділяється на тлі сучасних квартир і апартаментів. Дизайнери Harman Kardon Onyx Studio 3 потурбувалися про те, щоб колонка дарувала вам приємні емоції не лише від прослуховування, але і споглядання.

Зовнішні параметри Harman Kardon Onyx Studio 3 практично не відрізняються від старшого брата, що зіграло тільки на руку. Дизайн у вигляді круглого корпусу на двох ніжках пізнається здалека, що відразу дасть знати про приналежність колонки до ряду преміальних.

Задня частина Harman Kardon Onyx Studio 3 покрита тканиною з імітацією шкіри. На відміну від пластика, таке покриття не схильне до дрібних подряпин, потертостям і швидкому зносу. Зверніть увагу, що це не звичайна тканина бюджетного виробництва, а фірмовий матеріал для підтримки товарного виду колонки впродовж усього її терміну роботи.

Якщо лицьова частина може похвалитися лише брендовим написом Harman Kardon, то з обідком все не так просто. Будучи проміжною частиною між передньою і задньою панеллю, вдалий вибір матеріалу і колірного оформлення створює ефект монолітності усієї конструкції.

На тому ж обідку розміщені елементи управління колонки у вигляді п'яти кнопок. За тактильними відчуттями, чутливість кнопок знаходиться на рівні між сенсором і механікою. Випадкові торкання не страшні, але і натискати з силою не доводиться – оптимальний варіант.

Візьміть музику з собою

Окрім банальної приналежності Harman Kardon Onyx Studio 3 до ряду портативних колонок, про мобільність і універсальність пристрою волаючий кричить ряд і інших чинників.

У задню панель Harman Kardon Onyx Studio 3 вбудована ручка для перенесення. Враховуючи масу пристрою в два кілограми, ніщо вам не перешкодить узяти колонку в поїздку або на природу.

При прослуховуванні улюбленої музики у відмінній якості, плин часу прискорюється і можна не помітити, як пройшли пара годин. Благо, що в Harman Kardon Onyx Studio 3 встановлений акумулятор на 2600 мАч, який забезпечує безперервну роботу колонки до 5 годин на максимальній гучності. Зарядка до максимальної відмітки займе у вас аналогічну кількість часу, так що ви зможете частково заповнити енергію колонки навіть під час проміжних зборів або зупинці на автозаправці.

Примітним буде той факт, що в режимі автономної роботи, Harman Kardon Onyx Studio 3 активує лише частину своєї потужності, що дозволить продовжити час роботи. Поспішаємо вас завірити, що економія ресурсів не істотно впливає на якість звуку, адже на відкритому повітрі оцінити усю глибину звучання просто неможливо апріорі.

Синхронізація Harman Kardon Onyx Studio 3 із смартфоном дозволить використання першого для гучного зв'язку. Не лише ви чутимете телефонну мову чисто і ясно, але і ваш співрозмовник. Технологія шумозаглушування мікрофону дозволяє комфортно спілкуватися по гучному зв'язку будинку, на міській вулиці або дикій природі.

Повне занурення у світ якісного звучання

Розкрити усі принади звучання Harman Kardon Onyx Studio 3 також складно, як і описати заворожливий погляд Джоконди – це треба відчути самому. Приведемо лише голі факти і деякі особливості аудіосистеми, чию наявність і стали причиною широкої популярності колонки в кругах поціновувачів хорошої музики.

Звук HarmanKardonOnyxStudio 3 виходить з пари 20 міліметрових ВЧ-динамиков і 75 міліметрових НЧ-вуферах. По обидві сторони корпусу розміщені пасивні радіатори для збільшення басового звучання і створення ефекту об'ємного звуку. Окрім апаратного забезпечення, на якість звуку впливає і програмна прошивка. Колонка автоматично підлаштовується під жанр музики, регулюючи баланс частот і тональність.

Бажаючи створити повноцінний ефект об'ємного звучання, компанія пропонує вам скористатися технологією Harman Kardon Wireless Dual Sound. Просто підключіть декілька колонок з аналогічною технологією до одного девайсу, і кімната зануриться в об'ємний звук кристальної чистоти.

Колонка Harman Kardon Onyx Studio 3 помітно відрізняється від аналогічних моделей компаній-конкурентів. Якість звучання як в повноцінній акустиці, а портативність і автономність не поступаються кращим представникам портативних аудіосистем. Ідеальне рішення для тих, хто бажає отримати відразу все і відразу за доступною ціною.