0

Увага! Замовляй найсвіжіші яблочки Apple на сайті за супер-ціною! Самовивіз! Безкоштовна доставка по Одесі! Працюємо без вихідних!

5 правил зйомки з дрона: Cоздаем чудові кадри

5 правил зйомки з дрона: Cоздаем чудові кадри
Ви коли-небудь намагалися розгадати секрет неймовірно красивих відео з дрона, які отримують мільйони переглядів на популярних YouTube каналах?

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Мультикоптери в Одесі, Києві, Харькові і бажаєте купити дешево Мультикоптери зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Ви коли-небудь намагалися розгадати секрет неймовірно красивих відео з дрона, які отримують мільйони переглядів на популярних YouTube каналах? Для унікальних кадрів недостатньо уміти управляти БПЛА. Необхідно враховувати ряд інших чинників.

Рада 1 — уважно вибирайте дрон і підвіс.

Для початківців підійде бюджетна модель дрона, стійка до ударів і гранично проста в управлінні. Після детального вивчення системи безпеки і контролю, можна підібрати більше «просунутий» і функціональний дрон. Потурбуйтеся про якісний підвіс. З його допомогою ви не лише стабілізуєте камеру, але істотно розширите огляд, зберігаючи фокус в кадрі.

Рада 2 — ретельно визначайте місце зйомки.

Оцініть траєкторію польоту дрона. По курсу і поруч не повинно бути нічого зайвого. Дерева, різні будівлі і споруди, лінії електропередач і інші перешкоди перешкоджатимуть не лише польоту, але і зйомці. Тренуватися краще на відкритому просторі. Таким чином, ви навчитеся отримувати фото і відео дійсно високої якості без ризику ушкодження апарату.

Рада 3 — враховуйте погодні умови.

Не літайте в дощову погоду, адже навіть декілька крапель на об'єкті гарантовано зіпсують усю зйомку. У сонячний день сильний вітер також негативно відіб'ється на якості кадрів. Якщо ви плануєте знімати на пляжі, краще використати важчі і стійкіші облаштування рівня Parrot Bebop або DJI Phantom 4.

Рада 4 — знімайте більше, ніж необхідно.

Користуюся правилом зайвих секунд, завжди знімайте мінімум на пару хвилин довше, ніж запланували. Повірте, ви тільки зрадієте додатковому матеріалу під час обробки. Пробуйте різну техніку: летите назад, в сторони або згори-вниз, знімайте один кадр з декількох різних ракурсів. Якщо ви упевнені у своїх здібностях і упевнено управляєте дроном, виходьте за звичні рамки і використайте режими зйомки, які пропонує ваша модель дрона.

Рада 5 — детально продумайте зйомку.

Завчасно вирішите, що ви зніматимете, в який час доби, чи вистачить заряду батареї на реалізацію усіх затій і безпечну посадку. Тільки чітке планування дозволить вам отримати у декілька разів більше якісного матеріалу.

Спробуйте застосувати ці 5 рекомендацій, і ваші фото і відеоролики гарантовано набудуть професіональнішого вигляду. Нині існує безліч повчальних курсів і роликів, а також пресеты для зйомок з повітря від професійних фотографів.

Це знахідка для початкуючого пілота і аерофотографа, який не відразу освоїв програми для обробки фотографій. Обов'язково записуйте усі свої спроби, адже надалі це допоможе аналізувати помилки. І не забувайте: для бездоганного результату потрібна практика і ще раз практика.

На думку фахівців компанії, кращий час доби для зйомок з дрона це світанок і захід. Зйомка в цей час допоможе уникнути відблисків і пересвета, без застосування спеціального устаткування такого як фільтри. Великим бонусів являтиметься те, що удосвіта так само вдається зафіксувати і клуби туману, які надають зйомці драматичності і наповненості.

Враховуйте усі ради і ймовірно ви потрапите в топ 5 самих високооплачуваних аерофотографів світу.