Телевізор Samsung UE85U8092F
Залишити відгук
Код товару: 353961
Є на складі
Samsung UE85U8092F
Samsung UE85U8092F
Samsung UE85U8092F
Samsung UE85U8092F
Samsung UE85U8092F
Samsung
Samsung
LED-телевізор / Діагональ 85" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 400x300 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1890x1084x77 / Габарити з підставкою, мм: 1890x1133x326 / Вага: 29,2 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Інші Телевізори серії Samsung 8-серия
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 85" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / Підтримка...
LED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Розширення екрана: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / Підтримка...
LED-телевізор / Діагональ 58" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Розпродаж
Розпродаж
Колір рамки Чорний
Операційна система Tizen
Всі характеристики
Товар: телевізор
Розмір діагоналі: 85"
Операційна система: Smart TV (власна система) / Tizen /
Процесор: Samsung Crystal 4K
Тип підсвічування: Edge LED
Покриття екрана: глянцеве
Роздільна здатність: 3840x2160 пікселів
Upscaling: до 4K
Частота зміни кадрів: 50 Гц
Підтримка HDR: HDR10+
Покращення яскравості / контрастності: є / Contrast Enhancer /
Покращення кольору: є / Color Booster /
Потужність звуку: 20 Вт
Кількість динаміків: 2 шт
Цифровий тюнер: DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S2 (супутникове)
HDMI: 3 шт
Версія HDMI: v 2.0
Технології HDMI: eARC, CEC, VRR, ALLM
Додаткові входи: USB, LAN
Настінне кріплення: VESA 400x300 мм
Габарити (ШхВхГ): 1890x1133x326 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ): 1890x1084x77 мм
Діагональ екрану: 32"; Роздільна здатність екрану: HD (1366x768); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 150; Smart TV: зі Smart TV; Wi- Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10 Вт;...
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 83" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 50"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...