ATG W50100LB (VESA600х400) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 359244
Є на складі
ATG W50100LB (VESA600х400) (UA) ATG W50100LB (VESA600х400) (UA)
ATG
ATG
Вид кронштейна: поворотно-нахилний; Рекомендувана діагональ: 50" - 100"; Максимальний стандарт VESA: 600х400 мм; Стандарти VESA: 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм, 600x200 мм, 600x300 мм, 600x400 мм; Допустиме навантаження: 100 кг; Відстань від стіни: 65 - 390 мм; Кут нахилу: +5/-10°; Кут повороту: 180°; Колір: чорний; Тип кріплення: настінний
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Наклонно-поворотне кріплення з зміною положень Необхідні кріплення для установки в комплекті
Тип кронштейна: поворотно-наклонний
Рекомендована діагональ: 50" - 100"
Максимальний стандарт VESA: 600х400 мм
Стандарти VESA: 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм, 600x200 мм, 600x300 мм, 600x400 мм
Допустиме навантаження: 100 кг
Відстань від стіни: 65 - 390 мм
Кут нахилу: +5/-10°
Кут повороту: 180°
Колір: чорний
Тип кріплення: настінне
Кількість ступенів свободи: 2
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Тип кріплення Настінне кріплення
Стандарт VESA 200x200
Функціі кріплення Поворотно-похиле
Всі характеристики
Вид кронштейна: поворотно-нахильний
Допустиме навантаження: 100 кг
Кут нахилу: +5/-10°
Кут повороту: 180°
Колір: чорний
Тип кріплення: настінне
Кількість ступенів свободи: 2
Є на складі
Тип кріплення: фіксоване, настінне / Сумісність із ТБ: 40" - 85" / Максимальне навантаження: до 75 кг / Максимальний VESA: 400 x 400 мм / Матеріал корпусу: холоднокатана сталь
Розпродаж
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 65 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 200x200 мм, 200x300 мм, 300x200 мм, 30 мм, 400x400 мм / ...
Тип: настінне кріплення / Функції: без регулювання / Діагональ екрану: 19", 21", 22", 23", 24", 25", 26", 27", 28", 29", 30", 32", 34 ", 37", 39", 40", 42", 43", 46", 47", 48", 49" / Стандарт кріплення: VESA 75х75, VESA...
Спосіб встановлення: настінний / Тип кронштейна: похилий / Максимальне навантаження: 65 кг / Діагональ: 32"-70" / Стандарти VESA: 200x200, 400x400, 200x100, 400x600, 200x150, 0 нахилу: від -5 ° до...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 55 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 100x100 мм, 200x200 мм, 300x300 мм, 400x400 мм, 10 200x300 мм,...