Satelit 19-42PIVOT200A
Залишити відгук
Код товару: 170900
Є на складі
Satelit 19-42PIVOT200A
Satelit 19-42PIVOT200A
Satelit 19-42PIVOT200A
Satelit
Satelit
Колір чорний; Призначення: Для телевізора; Тип: Похило-поворотний; Стандарт VESA: 200x200, 200x100, 100x200, 100x100; Мін / макс. відстань від стіни: 56 - 415 мм; Кут нахилу: + 3 ° ~ -10 °; Кут повороту: 180 °; Максимальне навантаження: 30 кг
Детальніше про товар
978
Ремонт
Купити Satelit 19-42PIVOT200A
Основні
Тип кріплення Настінне кріплення
Стандарт VESA 200x200
Функціі кріплення Поворотно-похиле
Всі характеристики
Колір: Чорний
Призначення: для телебачення
Тип: похилий житло
VESA Standard: 200x200, 200x100, 100x200, 100x100
Мін/Макс. Відстань від стіни: 56 - 415 мм
Кут нахилу: +3 ° ~ -10 °
Кут повороту: 180 °
Максимальне навантаження: 30 кг
Є на складі
Тип кріплення: фіксоване, настінне / Сумісність із ТБ: 40" - 85" / Максимальне навантаження: до 75 кг / Максимальний VESA: 400 x 400 мм / Матеріал корпусу: холоднокатана сталь
Розпродаж
Спосіб встановлення: настінний / Тип кронштейна: похилий / Максимальне навантаження: 65 кг / Діагональ: 32"-70" / Стандарти VESA: 200x200, 400x400, 200x100, 400x600, 200x150, 0 нахилу: від -5 ° до...
Тип: Кронштейн для ТВ / Підходящий телевізор: 32"-55" / Максимальне навантаження: 30 кг / VESA: 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 200x400 мм, 300x100 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм,...
Вид: настінне кріплення / Підходить для діагоналей: 40"–85" дюймів / Регулювання кута: вверх / вниз ±15°, вліво / вправо ±120° / Максимальне навантаження: до 60 кг / Сумісність...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 55 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 100x100 мм, 200x200 мм, 300x300 мм, 400x400 мм, 10 200x300 мм,...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 65 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 200x200 мм, 200x300 мм, 300x200 мм, 30 мм, 400x400 мм / ...