Gembird TVS-70T-02 (VESA600X400)
Залишити відгук
Код товару: 339156
Уточнити наявність
Gembird TVS-70T-02 (VESA600X400) Gembird TVS-70T-02 (VESA600X400)
GEMBIRD
GEMBIRD
Тип кронштейна: фіксований; Рекомендована діагональ: 37 " - 70"; Максимальний стандарт VESA: 600x400 мм; Стандарти VESA: 200x200 мм, 300х200 мм, 300х300 мм, 400х200 мм, 400х300 мм, 400х400 мм, 600х400 мм; Допустиме навантаження: 70 кг; Відстань від стіни: -; Кут нахилу: +5/-12 °; Кут обертання: 90 °; Колір: чорний; Тип кріплення: підлога
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Gembird TVS-70T-02-підлога стоїть для телевізора з регулюванням висоти з колесами, 37 "-70" (до 70 кг) має алюмінієву підставку для телевізора з валиками сильним регульованим регулюванням висоти телевізора, практичним у висоті полиці або камери сильні роликові колеса з механізмом блокування та практичного Ручка з D-подібним кільцем для легкого руху. Підтримує більшість РК-телевізорів з діагональною 37-70 дюймів. Сумісність з VESA, макс. 600 mm x 400 mm
type of bracket: fixed
Recommended diagonal: 37 " - 70"
Maximum standard VESA: 600x400 mm
Vesa standards: 200x200 mm, 300x200 mm, 300x300 mm, 400x200 mm, 400x300 mm, 400x400 mm, 400x4 mm, 400 mm, 400 mm, 400 mm, 400 mm, 400 mm, 400 mm, 400 mm, 400x4 mm, 400x400 mm, 400 mm 600x400 мм
допустимого навантаження: 70 кг
відстань від стіни: -
кут схильності: +5/-12 °
кут обертання: 90 °
кольори
тип кріплення: підлога
кількість градусів свободи: -
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Тип кріплення Кріплення на підлогу
Стандарт VESA 200x200
Функціі кріплення Фіксоване
Всі характеристики
Тип кронштейна: виправлений
Рекомендована діагональ: 37 " - 70"
Максимальний стандарт VESA: 600x400 мм
Стандарти VESA: 200x200 мм, 300х200 мм, 300х300 мм, 400х200 мм, 400х300 мм, 400х400 мм, 600х400 мм
Допустиме навантаження: 70 кг
Відстань від стіни: -
Кут нахилу: +5/-12 °
Кут повороту: 90 °
Колір: Чорний
Тип кріплення: підлога
Кількість ступенів свободи: -
Є на складі
Спосіб встановлення: настінний / Тип кронштейна: похилий / Максимальне навантаження: 65 кг / Діагональ: 32"-70" / Стандарти VESA: 200x200, 400x400, 200x100, 400x600, 200x150, 0 нахилу: від -5 ° до...
Розпродаж
Є на складі
Діагональ телевізора: 37-70 / Стандарт VESA: 200 x 200; 400 x 400; 300 x 300; 400 x 200; 600 x 400 / Максимальна діагональ телевізора: 70" (175 см) / Максимальне навантаження: 50 кг / Нахил: 5 ~ -10 ° град...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 55 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 100x100 мм, 200x200 мм, 300x300 мм, 400x400 мм, 10 200x300 мм,...
Тип: Кронштейн для ТВ / Підходящий телевізор: 32"-55" / Максимальне навантаження: 30 кг / VESA: 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 200x400 мм, 300x100 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм,...
Регулювання: відсутні / Сумісність (макс. діагональ): 70" / Максимальне навантаження: 35 кг / VESA: 200 × 200, 300 × 300, 400 × 200, 400 × 400, 600 × 400 / Колір:
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 65 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 200x200 мм, 200x300 мм, 300x200 мм, 30 мм, 400x400 мм / ...
Тип: настінне кріплення / Функції: без регулювання / Діагональ екрану: 19", 21", 22", 23", 24", 25", 26", 27", 28", 29", 30", 32", 34 ", 37", 39", 40", 42", 43", 46", 47", 48", 49" / Стандарт кріплення: VESA 75х75, VESA...
Часті питання про Кріплення до телевізорів
🏆 Які Кріплення до телевізорів найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Кріплення до телевізорів. Скільки коштують Кріплення до телевізорів?
💻 Де купити Кріплення до телевізорів у Львові?
🔥 Кріплення до телевізорів які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Вид: настінне кріплення / Підходить для діагоналей: 40"–85" дюймів / Регулювання кута: вверх / вниз ±15°, вліво / вправо ±120° / Максимальне навантаження: до 60 кг / Сумісність...
Тип кріплення: фіксоване, настінне / Сумісність із ТБ: 40" - 85" / Максимальне навантаження: до 75 кг / Максимальний VESA: 400 x 400 мм / Матеріал корпусу: холоднокатана сталь
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Призначення: класичні; Тип торби: сумка; Рекомендований розмір ноутбука: 14"; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 1; Матеріал корпусу: поліестер;...