Телевізор ТБ Satelit 50U8200WS
Розпродаж
-7%знижка
Телевізор ТБ Satelit 50U8200WS ТБ Satelit 50U8200WS Діагональ екрана 50
ТБ Satelit 50U8200WS
ТБ Satelit 50U8200WS
Satelit
Satelit
Діагональ екрану: 50"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T/T2/C/S/S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10 Вт;
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Діагональ екрану: 50"
Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160)
Частота оновлення: 60 Гц
Цифровий тюнер: DVB- T/T2/C/S/S2
VESA: 200 х 200
Smart TV: зі Smart TV
Wi-Fi: є
Потужність звуку: 2 х 10 Вт
Роз'єми: 3хHDMI, 2хUSB, LAN
Колір: чорний
Тип телевізора: LED
Bluetooth: є
Підтримка HDR: ні
Операційна система: Android TV
/>Розміри без підставки (ШхВхГ): 1232х658х70 мм
Вага з підставкою: 10.7 кг
Оперативна пам'ять: 1.5 ГБ
Внутрішня пам'ять: 8 ГБ
Відео: H.264, H .265, VP9, ​​MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4
Аудіо: даних немає
Фото: даних немає
Технології звуку: Dolby Digital Plus
Діапазон частот Wi- Fi: 2.4 ГГц
Версія Bluetooth: немає даних
Розміри з підставкою (ШхВхГ): 1232х716х70 мм
Вага без підставки: 10 кг
Комплект поставки:телевізор, пульт дистанційного керування, кабель живлення, документація
Модель пульта: -
Час відгуку: 8 мс
Процесор зображення: IMG BXE4
Енергоспоживання: 130 Вт
Голосове управління: є (пульт)
Відстань між ніжками: немає даних
Технологія MEMC: ні
Підтримка NTFS: ні
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці LED
Технологія виробника Standart Display
Колір рамки Чорний
Операційна система WebOS
Всі характеристики
Товар: телевізор
Екранна діагональ: 50 "
Частота оновлення: 60 Гц
Smart TV: Smart TV
Звукова потужність: 2 х 10 Вт
Роз'єми: 3xhdmi, 2xUSB, LAN
Колір: Чорний
Тип телевізора: світлодіод
Підтримка HDR: Ні
Операційна система: Android TV
Розміри без стенду (shhvhgg): 1232x658x70 мм
Вага з підставкою: 10,7 кг
Рам: 1,5 Гб
Аудіо: немає даних
Фото: немає даних
Діапазон частот Wi-Fi: 2,4 ГГц
Розміри з підставкою (shhvhgg): 1232x716x70 мм
Вага без стенду: 10 кг
Комплект постачання: телевізор, пульт дистанційного керування, кабель живлення, документація
Модель моделі: -
Процесор зображення: IMG BXE4
Споживання енергії: 130 Вт
Голосовий контроль: Є (пульт дистанційного керування)
Відстань між ніг: немає даних
Technology MEMC: Ні
Підтримка NTFS: Ні
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 55"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
LED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...