Телевізор AIWA 55GO70804UHD (UA)
Залишити відгук
Код товару: 335933
Є на складі
AIWA 55GO70804UHD (UA)
AIWA 55GO70804UHD (UA)
AIWA 55GO70804UHD (UA)
AIWA 55GO70804UHD (UA)
Aiwa
Aiwa
LED-TV / Діагональний 55 " / екран не вигнута / Роздільна здатність екрана: 3840x2160, Ultrahd 4K / Smart TV: Є / Підтримка 3D: Ні / Частота оновлення: 60 Гц / кількість USB-портів: 2 / Підтримка стіни Маунт Веса, мм: 200x200 / T2 Тунер: Є / Розміри з підставкою, мм: 1226x722x81 / Вага: 9,6 кг / кадр Колір: Чорний
Ремонт
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці LED
Технологія виробника Standart Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Google TV
Всі характеристики
Товар: телевізор
Тип: світлодіод
Діагональ: 55 ''
Роздільна здатність: 4K Ultra HD (3840 × 2160)
Тип підсвічування: прямий світлодіод
Екран: звичайний
HDR: Підтримується
Рам: 2 Гб
Побудована -на пам’ять: 16 Гб
Телевізійні тюнери: DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, аналог
Композитний роз'єм: 1 ПК.
USB: 2 шт.
Лан: Так
HDMI: 3 шт.
S/PDIF Вихід: Оптичний
3,5 мм роз'єм: так
Smart TV: Так
Wi-Fi: Так
Браузер: Так
Операційна система: Google TV
Повна підтримка: HDMI 2.1
Звукова потужність: 20 Вт
Кількість динаміків: 2
Звукова технологія: Dolby Digital
Розміри з підставкою: 722 × 1226 × 81 мм
Розташування ніг: бічне
Веса -кріплення: 200 × 200 мм
Висота з підставкою: 9,6 кг
Колір кадру: Чорний
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Розпродаж
LED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 50"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 55"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...