Vinga TM32-2251 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 38087
Є на складі
Vinga TM32-2251 (UA) Vinga TM32-2251 (UA) Тип поворотно-похилий
Vinga TM32-2251 (UA)
Vinga TM32-2251 (UA)
Vinga
Vinga
Тип: поворотно-похилий; Кількість ступенів свободи: 3; Мінімальна підтримувана діагональ: 14 "; Максимальна підтримувана діагональ: 42"; Підтримуваний стандарт VESA: 50 x 50, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200; Максимальне навантаження: 35 кг; Кут нахилу / повороту: 15/180; Відстань від стіни: 75-390 мм; Матеріал корпусу: метал; Комплектація: інструкція, елементи кріплення
Детальніше про товар
961
Ремонт
Купити Vinga TM32-2251 (UA)
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
Тип: поворотно-похилий
Кількість ступенів свободи: 3
Мінімальна підтримувана діагональ: 14 "
Максимальна підтримувана діагональ: 42"
Підтримуваний стандарт VESA: 50 x 50, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200
Максимальне навантаження: 35 кг
Матеріал: метал
Комплектація: інструкція, кріпильні елементи
Колір: чорний
Країна виробництва: Китай
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Тип кріплення Настінне кріплення
Стандарт VESA 200x200
Функціі кріплення Поворотно-похиле
Всі характеристики
Тип: обертовий лист
Кількість ступенів свободи: 3
Підтримується стандарт VESA: 50 х 50, 75 х 75, 100 х 100, 200 х 100, 200 х 200
Матеріал корпусу: Метал
Короткий зміст: Інструкції, кріплення
Колір: Чорний
Країна виробництва: Китай
Тип: настінне кріплення / Функції: без регулювання / Діагональ екрану: 19", 21", 22", 23", 24", 25", 26", 27", 28", 29", 30", 32", 34 ", 37", 39", 40", 42", 43", 46", 47", 48", 49" / Стандарт кріплення: VESA 75х75, VESA...
Тип кріплення: фіксоване, настінне / Сумісність із ТБ: 40" - 85" / Максимальне навантаження: до 75 кг / Максимальний VESA: 400 x 400 мм / Матеріал корпусу: холоднокатана сталь
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 75 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 50x50 мм, 75x75 мм, 100x100 мм, 200x100 мм, 200x20 00x200 мм,...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 65 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 200x200 мм, 200x300 мм, 300x200 мм, 30 мм, 400x400 мм / ...