Vinga TD32-1152
Залишити відгук
Код товару: 75409
Є на складі
Vinga TD32-1152
Vinga TD32-1152
Vinga
Vinga
Виробник: Vinga; Модель: TD32-1152; Артикул: TD32-1152; Тип: поворотний; Мінімальна підтримувана діагональ: 10 "; Кількість ступенів свободи: 4; Максимальна підтримувана діагональ: 27"; Підтримуваний стандарт VESA: 75 x 75, 100 x 100; Максимальне навантаження: 9 кг; Матеріал корпусу: метал
Ремонт
Купити Vinga TD32-1152
  • Опис
  • Характеристики
Модель: TD32-1152
Артикул: TD32-1152
Тип: поворотний
Мінімальна підтримувана діагональ: 10 "
Кількість ступенів свободи: 4
Максимальна підтримувана діагональ: 27 "
Підтримуваний стандарт VESA: 75 x 75, 100 x 100
Максимальне навантаження: 9 кг
Матеріал: метал
Комплектація: інструкція, кріпильні елементи
Особливості: настільний, для 2-х телевізорів
Колір: чорний
Країна виробництва: Китай
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Всі характеристики
Виробник: Вінга
Модель: TD32-1152
Стаття: TD32-1152
Тип: ротаційний
Кількість ступенів свободи: 4
Максимальне навантаження: 9 кг
Матеріал корпусу: Метал
Короткий зміст: Інструкції, кріплення
Колір: Чорний
Країна виробництва: Китай
Тип: настінне кріплення / Функції: без регулювання / Діагональ екрану: 19", 21", 22", 23", 24", 25", 26", 27", 28", 29", 30", 32", 34 ", 37", 39", 40", 42", 43", 46", 47", 48", 49" / Стандарт кріплення: VESA 75х75, VESA...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 55 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 100x100 мм, 200x200 мм, 300x300 мм, 400x400 мм, 10 200x300 мм,...
Вид: настінне кріплення / Підходить для діагоналей: 40"–85" дюймів / Регулювання кута: вверх / вниз ±15°, вліво / вправо ±120° / Максимальне навантаження: до 60 кг / Сумісність...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 75 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 50x50 мм, 75x75 мм, 100x100 мм, 200x100 мм, 200x20 00x200 мм,...