AGN AGN43-222P (UA)
Залишити відгук
Код товару: 344483
Є на складі
AGN AGN43-222P (UA)
AGN AGN43-222P (UA)
AGN AGN43-222P (UA)
AGN AGN43-222P (UA)
AGN AGN43-222P (UA)
AGN AGN43-222P (UA)
AGN AGN43-222P (UA)
AGN AGN43-222P (UA)
AGN AGN43-222P (UA)
AGN AGN43-222P (UA)
AGN
AGN
; Тип: поворотно-нахильний; Варіанти встановлення: на стіну; Кількість ступенів свободи: 4; Мінімальна підтримувана діагональ: 23"; Максимальна підтримувана діагональ: 43"; VESA: 100 x 200, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200; Максимальне навантаження: 30 кг; Кут нахилу: -10°~+5°; Кут повороту: +90°~-90°
Детальніше про товар
768
Ремонт
Купити AGN AGN43-222P (UA)
Основні
Тип кріплення Настінне кріплення
Стандарт VESA 200x200
Функціі кріплення Поворотно-похиле
Всі характеристики
Тип: поворотно-нахильний
Варіанти встановлення: на стіну
Кількість ступенів свободи: 4
Мінімальна підтримувана діагональ: 23"
Максимальна підтримувана діагональ: 43"
VESA: 100 x 200, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200
Максимальне навантаження: 30 кг
Кут нахилу: -10°~+5°
Кут обертання: +3°~-3°
Матеріал корпусу: метал
Кількість встановлюваних екранів: 1
Особливості: система прокладки кабелів
Розміри: 374 x 224 x 224 мм
Вага: 1.8 кг
Колір: чорний
Є на складі
Тип: настінне кріплення / Функції: без регулювання / Діагональ екрану: 19", 21", 22", 23", 24", 25", 26", 27", 28", 29", 30", 32", 34 ", 37", 39", 40", 42", 43", 46", 47", 48", 49" / Стандарт кріплення: VESA 75х75, VESA...
Розпродаж
Регулювання: відсутні / Сумісність (макс. діагональ): 70" / Максимальне навантаження: 35 кг / VESA: 200 × 200, 300 × 300, 400 × 200, 400 × 400, 600 × 400 / Колір:
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 65 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 200x200 мм, 200x300 мм, 300x200 мм, 30 мм, 400x400 мм / ...
Тип: Кронштейн для ТВ / Підходящий телевізор: 32"-55" / Максимальне навантаження: 30 кг / VESA: 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 200x400 мм, 300x100 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм,...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 75 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 50x50 мм, 75x75 мм, 100x100 мм, 200x100 мм, 200x20 00x200 мм,...