AGN AGN80-460T (UA)
Залишити відгук
Код товару: 344487
Є на складі
AGN AGN80-460T (UA)
AGN AGN80-460T (UA)
AGN AGN80-460T (UA)
AGN AGN80-460T (UA)
AGN AGN80-460T (UA)
AGN AGN80-460T (UA)
AGN AGN80-460T (UA)
AGN
AGN
; Тип: нахилений; Варіанти встановлення: на стіну; Кількість ступенів свободи: 1; Мінімальна підтримувана діагональ: 37"; Максимальна підтримувана діагональ: 80"; VESA: 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400; Максимальне навантаження: 45 кг; Кут нахилу: 0°~-8°; Відстань від стіни: 20 мм
Детальніше про товар
768
Ремонт
Купити AGN AGN80-460T (UA)
Основні
Тип кріплення Настінне кріплення
Стандарт VESA 600x400
Функціі кріплення Похиле
Всі характеристики
Тип: нахильний
Варіанти встановлення: на стіну
Кількість ступенів свободи: 1
Мінімальна підтримувана діагональ: 37"
Максимальна підтримувана діагональ: 80"
VESA: 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400
Максимальне навантаження: 45 кг
Кут нахилу: 0°~-8°
Відстань від стіни: 20 мм
Матеріал корпусу: метал
Розміри: 650 x 418 x 20 мм
Вага: 1.05 кг
Колір: чорний
Є на складі
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 65 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 200x200 мм, 200x300 мм, 300x200 мм, 30 мм, 400x400 мм / ...
Розпродаж
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 75 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 50x50 мм, 75x75 мм, 100x100 мм, 200x100 мм, 200x20 00x200 мм,...
Тип: Кронштейн для ТВ / Підходящий телевізор: 32"-55" / Максимальне навантаження: 30 кг / VESA: 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 200x400 мм, 300x100 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм,...
Тип кріплення: фіксоване, настінне / Сумісність із ТБ: 40" - 85" / Максимальне навантаження: до 75 кг / Максимальний VESA: 400 x 400 мм / Матеріал корпусу: холоднокатана сталь
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 55 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 100x100 мм, 200x200 мм, 300x300 мм, 400x400 мм, 10 200x300 мм,...
Вид: настінне кріплення / Підходить для діагоналей: 40"–85" дюймів / Регулювання кута: вверх / вниз ±15°, вліво / вправо ±120° / Максимальне навантаження: до 60 кг / Сумісність...