Телевізор Samsung UE32F6000FUXUA
Залишити відгук
Код товару: 345365
Є на складі
Samsung UE32F6000FUXUA
Samsung UE32F6000FUXUA
Samsung UE32F6000FUXUA
Samsung UE32F6000FUXUA
Samsung
Samsung
Діагональ: 32
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Час оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 200x200 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 733x439x73 / Габарити з підставкою, мм: 733x452x117 / Вага: 3,9 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Інші Телевізори серії Samsung 6000-серия
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 37" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Розширення екрану Full HD (1920x1080)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці LED
Технологія виробника Standart Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Tizen
Всі характеристики
Товар: телевізор
Діагональ: 32" (81 см)
Роздільна здатність: 1920 х 1080 (Full HD)
Формат екрану: широкоекранний (16/9)
Тип матриці: LED
Технологія дисплея: QLED
Колір рамки: чорний
Контрастність: Mega Contrast
Частота розгортки: 50Гц
HDR: так
Процесор обробки зображення: Hyper Real
Конфігурація аудіосистеми: 2.0
Сумарна потужність динаміків: 10Вт
Звукові ефекти: Adaptive Sound; OTS Lite; Q-Symphony;
Smart TV: з Smart TV
Операційна система: Tizen
Безпроводні комунікації: Bluetooth; AirPlay; Wi-Fi
Версія Bluetooth: 5.3
Вбудовані тюнери: DVB-C; DVB-T2; DVB-S2; аналоговий;
Управління: голосом
Функції: електронний телегід (EPG); HDMI-CEC
Роз'єми: компонентний (Y/Pb/Pr); USB; LAN (Ethernet); CI; оптичний (цифровий); антений вхід (RF)
USB роз'ємів: 1шт
Споживання електроенергії в звичайному режимі: 21.4Вт
Споживання електроенергії в режимі очікування/вимкнено: 0.5Вт
Клас енергоефективності: A+
Стандарт кріплення VESA: 200 x 200
Габарити без підставки (ШхВхГ): 732.9 x 438.7 x 73.2 мм
Габарити з підставкою (ШхВхГ): 732.9 x 451.5 x 117.3 мм
Вага без підставки: 3.8 кг
Вага з підставкою: 3.9 кг
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...