Телевізор LG 50QNED80A6A (UA)
Залишити відгук
Код товару: 345374
Є на складі
LG 50QNED80A6A (UA)
LG 50QNED80A6A (UA)
LG 50QNED80A6A (UA)
LG 50QNED80A6A (UA)
LG 50QNED80A6A (UA)
LG 50QNED80A6A (UA)
LG 50QNED80A6A (UA)
LG 50QNED80A6A (UA)
LG 50QNED80A6A (UA)
LG 50QNED80A6A (UA)
LG 50QNED80A6A (UA)
LG 50QNED80A6A (UA)
LG 50QNED80A6A (UA)
LG 50QNED80A6A (UA)
LG 50QNED80A6A (UA)
LG 50QNED80A6A (UA)
LG
LG
QLED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 200x200 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1123x652x30 / Габарити з підставкою, мм: 1123x720x257 / Вага: 13,4 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці QLED
Технологія виробника Quantum Dot Display
Колір рамки Чорний
Операційна система WebOS
Всі характеристики
Товар: телевізор
Діагональ: 50"
Роздільна здатність: 3840 x 2160 (4K UHD)
Формат екрану: широкоформатний (16/9)
Тип матриці: LED
Технологія дисплея: QNED
Тип підсвітки: Edge LED
Частота розгортки: 60Гц
HDR: так
Технологія інтерполяції зображення: Picture Mastering Index (PMI)
Процесор обробки зображення: α7 Gen 8
Конфігурація аудіосистеми: 2.0
Звукові ефекти: AI Clear Sound; AI Sound Pro; AI Sound Wizard; Dynamic Sound Booster; WOW Orchestra
Smart TV: з Smart TV
Операційна система: WebOS
Особливості: VRR
Бездротові комунікації: Bluetooth; AirPlay 2; Wi-Fi
Версія Bluetooth: 5.1
Вбудовані тюнері: DVB-T; DVB-C; DVB-T2; DVB-S; DVB-S2; аналоговий
Управління: голосом зі смартфона
Функції: HDMI-CEC; таймер "Сон"; таймер вимкнення; ігровий режим; сумісність з пультом MAGIC REMOTE
Роз'єми: USB; LAN (Ethernet); CI; оптичний (цифровий); антенный вхід (RF); HDMI 2.1
USB роз'ємів: 2 шт
HDMI 2.1 роз'ємів: 3
Споживання електроенергії в режимі очікування/вимкнено: 0.5Вт
Клас енергоефективності: A+
Стандарт кріплення VESA: 200 x 200
Габарити без підставки (ШхВхГ): 1123x652x30 мм
Габарити з підставкою (ШхВхГ): 1123x720x257 мм
Вага без підставки: 13 кг
Вага з підставкою: 13.4 кг
Колір рамки: чорний
Є на складі
OLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Розпродаж
Діагональ екрану: 32"; Роздільна здатність екрану: HD (1366x768); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 150; Smart TV: зі Smart TV; Wi- Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10 Вт;...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...