Телевізор LG 43QNED80A6A (UA)
Залишити відгук
Код товару: 345375
Є на складі
LG 43QNED80A6A (UA)
LG 43QNED80A6A (UA)
LG 43QNED80A6A (UA)
LG 43QNED80A6A (UA)
LG 43QNED80A6A (UA)
LG 43QNED80A6A (UA)
LG 43QNED80A6A (UA)
LG 43QNED80A6A (UA)
LG 43QNED80A6A (UA)
LG 43QNED80A6A (UA)
LG 43QNED80A6A (UA)
LG 43QNED80A6A (UA)
LG 43QNED80A6A (UA)
LG 43QNED80A6A (UA)
LG 43QNED80A6A (UA)
LG 43QNED80A6A (UA)
LG
LG
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 200x200 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 968x565x30 / Габарити з підставкою, мм: 968x633x257 / Вага: 9,7 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Тип матриці QLED
Технологія виробника Quantum Dot Display
Колір рамки Чорний
Операційна система WebOS
Всі характеристики
Товар: телевізор
Діагональ: 43"
Роздільна здатність: 3840 x 2160 (4K UHD)
Формат екрана: широкоформатний (16/9)
Тип матриці: LED
Технологія дисплея: QNED
Тип підсвітки: Edge LED
Частота розгортки: 60Гц
HDR: так
Технологія інтерполяції зображення: Picture Mastering Index (PMI)
Процесор обробки зображення: α7 Gen 8
Конфігурація аудіосистеми: 2.0
Звукові ефекти: AI Clear Sound; AI Sound Pro; AI Sound Wizard; Dynamic Sound Booster; WOW Orchestra
Smart TV: з Smart TV
Операційна система: WebOS
Особливості: VRR
Безпровідні комунікації: Bluetooth; AirPlay 2; Wi-Fi
Версія Bluetooth: 5.1
Вбудовані тюнери: DVB-T; DVB-C; DVB-T2; DVB-S; DVB-S2; аналоговий
Управління: голосом зі смартфона
Функції: HDMI-CEC; таймер "Сон"; таймер вимкнення; ігровий режим; сумісність з пультом MAGIC REMOTE
Роз'єми: USB; LAN (Ethernet); CI; оптичний (цифровий); антенный вхід (RF); HDMI 2.1
USB роз'ємів: 2шт
HDMI 2.1 роз'ємів: 3
Споживання електроенергії в режимі очікування/вимкнено: 0.5Вт
Клас енергоефективності: A+
Стандарт кріплення VESA: 200 x 200
Габарити без підставки (ШхВхГ): 968x565x30 мм
Габарити з підставкою (ШхВхГ): 968x633x257 мм
Вага без підставки: 9.3 кг
Вага з підставкою: 9.7 кг
Колір рамки: чорний
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 32"; Роздільна здатність екрану: HD (1366x768); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 150; Smart TV: зі Smart TV; Wi- Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10 Вт;...
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Діагональ екрану: 50"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...