Телевізор Philips 55PUS9010/12 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 347901
Є на складі
Телевізор Philips 55PUS9010/12 (UA) Philips 55PUS9010/12 (UA) Philips 55PUS9010/12 (UA)
Philips 55PUS9010/12 (UA)
Philips 55PUS9010/12 (UA)
Philips 55PUS9010/12 (UA)
Philips
Philips
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 144 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 200x300 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1231x721x82 / Габарити з підставкою, мм: 1231x780x257 / Вага: 17,6 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Тип матриці QLED
Технологія виробника Ambilight
Колір рамки Чорний
Частота оновлення 144Гц
Товар: телевізор
Розмір діагоналі: 55"
Операційна система: Smart TV (власна система) / Titan OS /
Процесор: Philips P5 Perfect Picture
Матриця: QLED
Покриття екрану: глянцеве
Роздільна здатність: 3840x2160 пікселів
Upscaling: до 4K
Частота зміни кадрів: 144 Гц
Підтримка HDR: HDR10, Dolby Vision
AMD сумісність: AMD FreeSync Premium
Потужність звуку: 40 Вт
Кількість динаміків: 4 шт
Аудіодекодери: Dolby Atmos, DTS X, Dolby Digital
Цифровий тюнер: DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S (супутникове), DVB-S2 (супутникове)
HDMI: 4 шт
Додаткові входи: USB 2 шт, LAN
Виходи: mini-Jack (3.5 мм) навушники, оптичний
Вбудована пам'ять: 8 ГБ
Настінне кріплення: VESA 200x300 мм
Форма підставки: 1 ніжка на платформі
Споживана потужність: 77 Вт / 154 Вт HDR /
Клас енергоспоживання (new): F
Габарити (ШхВхГ): 1231x780x257 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ): 1231x721x82 мм
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Розпродаж
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...