Телевізор ERGO 32JFQ7500 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 349318
Уточнити наявність
ERGO 32JFQ7500 (UA)
ERGO 32JFQ7500 (UA)
ERGO 32JFQ7500 (UA)
ERGO 32JFQ7500 (UA)
ERGO 32JFQ7500 (UA)
ERGO 32JFQ7500 (UA)
Ergo
Ergo
QLED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 200x200 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 718x422x84 / Габарити з підставкою, мм: 718x475x229 / Вага: 3,7 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці QLED
Технологія виробника Quantum Dot Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Android TV
Всі характеристики
Товар: телевізор
Діагональ: 32"
Роздільна здатність: 1920 х 1080 (Full HD)
Формат екрану: широкоформатний (16/9)
Тип матриці: LED
Технологія дисплея: QLED
Колір рамки: чорний
Частота розгортки: 60Гц
HDR: немає
Процесор обробки зображення: CA55
Конфігурація аудіосистеми: 2.0
Сумарна потужність динаміків: 16Вт
Звукові ефекти: Dolby Audio
Smart TV: з Smart TV
Операційна система: Android
Бездротові комунікації: Bluetooth; Chromecast; Wi-Fi
Версія Bluetooth: 5.1
Вбудовані тюнери: DVB-T; DVB-C; DVB-T2; DVB-S; DVB-S2; аналоговий
Додатково: dbx-tv, 2 роз'єми HDMI
Стандарт кріплення VESA: 200 x 200
USB роз'ємів: 1шт
Вбудована пам'ять: 8Гб
Оперативна пам'ять: 1Гб
Габарити без підставки (ШхВхГ): 718 x 83.5 x 421.6мм
Габарити з підставкою (ШхВхГ): 718 х 229 х 475.1мм
Вага з підставкою: 3.7кг
Річне споживання: 39кВт/г
Споживання електроенергії в звичайному режимі: 27Вт
Споживання електроенергії в режимі очікування/вимкнено: 0.5Вт
Клас енергоефективності: A+
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...