Телевізор Samsung QE75QN950FUXUA
Залишити відгук
Код товару: 349473
Уточнити наявність
Samsung QE75QN950FUXUA
Samsung QE75QN950FUXUA
Samsung QE75QN950FUXUA
Samsung QE75QN950FUXUA
Samsung QE75QN950FUXUA
Samsung QE75QN950FUXUA
Samsung QE75QN950FUXUA
Діагональ: 75
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 7680x4320, UltraHD 8K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 3 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 400x300 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 1655x941x13 / Габарити з підставкою, мм: 1655x1019x284 / Вага: 40,4 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану 8K UHDTV (7680x4320)
Товар: телевізор
Діагональ: 75" (190 см)
Розширення: 7680 x 4320 (8K)
Технологія дисплея: Neo QLED
Частота розгортки: 100Гц
HDR: так
Процесор обробки зображення: NQ8 AI Gen3 Processor
Технології, що покращують зображення: Motion Xcelerator 240Hz
Конфігурація аудіосистеми: 6.2.4
Сумарна потужність динаміків: 90Вт
Звукові ефекти: Dolby Atmos; Adaptive Sound Pro
Smart TV: з Smart TV
Операційна система: Tizen
Бездротові комунікації: Bluetooth; AirPlay; Wi-Fi
Версія Bluetooth: 5.3
Вбудовані тюнери: DVB-C; DVB-T2; DVB-S2; аналоговий
Управління: зі смартфона
Додатково: HDMI 4 шт
Стандарт кріплення VESA: 400 x 300
Роз'єми: USB; LAN (Ethernet); CI; оптичний (цифровий); антевний вхід (RF); для супутникової антени
USB роз'ємів: 3шт
Річне споживання: 189кВт/год
Споживання електроенергії в звичайному режимі: 136Вт
Споживання електроенергії в режимі очікування/вимкнено: 0.5Вт
Клас енергоефективності: A+
Габарити без підставки (ШхВхГ): 1655.2 x 940.8 x 13.1 мм
Габарити з підставкою (ШхВхГ): 1655.2 x 1018.5 x 283.8 мм
Вага без підставки: 30.8 кг
Вага з підставкою: 40.4 кг
Колір рамки: чорний
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Розпродаж
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 83" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...