AGN AGN80-460F (UA)
Залишити відгук
Код товару: 344486
Є на складі
AGN AGN80-460F (UA) AGN AGN80-460F (UA) AGN AGN80-460F (UA) AGN AGN80-460F (UA) AGN AGN80-460F (UA)
AGN AGN80-460F (UA)
AGN AGN80-460F (UA)
AGN AGN80-460F (UA)
AGN AGN80-460F (UA)
AGN AGN80-460F (UA)
AGN
AGN
; Тип: фіксований; Варіанти встановлення: на стіну; Кількість ступенів свободи: 0; Мінімальна підтримувана діагональ: 32"; Максимальна підтримувана діагональ: 80"; VESA: 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400; Максимальне навантаження: 45 кг; Відстань від стіни: 20 мм; Матеріал корпусу: метал
Детальніше про товар
601
Ремонт
Купити AGN AGN80-460F (UA)
Основні
Тип кріплення Настінне кріплення
Стандарт VESA 600x400
Функціі кріплення Фіксоване
Всі характеристики
Тип: фіксований
Варіанти встановлення: на стіну
Мінімальна підтримувана діагональ: 32"
Максимальна підтримувана діагональ: 80"
VESA: 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400
Максимальне навантаження: 45 кг
Відстань від стіни: 20 мм
Матеріал корпусу: метал
Кількість встановлюваних екранів: 1
Розміри: 650 x 418 x 20 мм
Вага: 0.95 кг
Колір: чорний
Є на складі
Спосіб встановлення: настінний / Тип кронштейна: похилий / Максимальне навантаження: 65 кг / Діагональ: 32"-70" / Стандарти VESA: 200x200, 400x400, 200x100, 400x600, 200x150, 0 нахилу: від -5 ° до...
Розпродаж
Тип кріплення: фіксоване, настінне / Сумісність із ТБ: 40" - 85" / Максимальне навантаження: до 75 кг / Максимальний VESA: 400 x 400 мм / Матеріал корпусу: холоднокатана сталь
Тип: настінне кріплення / Функції: без регулювання / Діагональ екрану: 19", 21", 22", 23", 24", 25", 26", 27", 28", 29", 30", 32", 34 ", 37", 39", 40", 42", 43", 46", 47", 48", 49" / Стандарт кріплення: VESA 75х75, VESA...
Регулювання: відсутні / Сумісність (макс. діагональ): 70" / Максимальне навантаження: 35 кг / VESA: 200 × 200, 300 × 300, 400 × 200, 400 × 400, 600 × 400 / Колір:
Тип: Кронштейн для ТВ / Підходящий телевізор: 32"-55" / Максимальне навантаження: 30 кг / VESA: 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 200x400 мм, 300x100 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм,...