Gembird WM-42ST-01 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 344501
Є на складі
Gembird WM-42ST-01 (UA)
Gembird WM-42ST-01 (UA)
Gembird WM-42ST-01 (UA)
Gembird WM-42ST-01 (UA)
Gembird WM-42ST-01 (UA)
Gembird WM-42ST-01 (UA)
Gembird WM-42ST-01 (UA)
Gembird WM-42ST-01 (UA)
GEMBIRD
GEMBIRD
; Тип: поворотно-нахильний; Варіанти встановлення: на стіну; Кількість ступенів свободи: 3; Мінімальна підтримувана діагональ: 23"; Максимальна підтримувана діагональ: 42"; VESA: 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200; Максимальне навантаження: 20 кг; Кут нахилу: +3°~-10°; Кут повороту: +90°~-90°
Детальніше про товар
661
Ремонт
Купити Gembird WM-42ST-01 (UA)
Основні
Тип кріплення Настінне кріплення
Стандарт VESA 200x200
Максимальне навантаження до 20 кг
Функціі кріплення Поворотно-похиле
Всі характеристики
Тип: поворотно-нахильний
Варіанти установки: на стіну
Кількість ступенів свободи: 3
Мінімальна підтримувана діагональ: 23"
Максимальна підтримувана діагональ: 42"
VESA: 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200
Кут нахилу: +3°~-10°
Матеріал корпусу: сталь
Кількість встановлюваних екранів: 1
Розміри: 300 х 230 х 255 мм
Вага: 1.6 кг
Колір: чорний
Є на складі
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 55 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 100x100 мм, 200x200 мм, 300x300 мм, 400x400 мм, 10 200x300 мм,...
Тип кріплення: фіксоване, настінне / Сумісність із ТБ: 40" - 85" / Максимальне навантаження: до 75 кг / Максимальний VESA: 400 x 400 мм / Матеріал корпусу: холоднокатана сталь
Регулювання: відсутні / Сумісність (макс. діагональ): 70" / Максимальне навантаження: 35 кг / VESA: 200 × 200, 300 × 300, 400 × 200, 400 × 400, 600 × 400 / Колір:
Спосіб встановлення: настінний / Тип кронштейна: похилий / Максимальне навантаження: 65 кг / Діагональ: 32"-70" / Стандарти VESA: 200x200, 400x400, 200x100, 400x600, 200x150, 0 нахилу: від -5 ° до...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 75 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 50x50 мм, 75x75 мм, 100x100 мм, 200x100 мм, 200x20 00x200 мм,...