Gembird WM-70ST-01 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 344512
Є на складі
Gembird WM-70ST-01 (UA)
Gembird WM-70ST-01 (UA)
Gembird WM-70ST-01 (UA)
Gembird WM-70ST-01 (UA)
Gembird WM-70ST-01 (UA)
Gembird WM-70ST-01 (UA)
Gembird WM-70ST-01 (UA)
Gembird WM-70ST-01 (UA)
Gembird WM-70ST-01 (UA)
Gembird WM-70ST-01 (UA)
Gembird WM-70ST-01 (UA)
Gembird WM-70ST-01 (UA)
GEMBIRD
GEMBIRD
; Тип: поворотно-нахильний; Варіанти установки: на стіну; Кількість ступенів свободи: 4; Мінімальна підтримувана діагональ: 37"; Максимальна підтримувана діагональ: 70"; VESA: 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400; Максимальне навантаження: 35 кг; Кут нахилу: 0°~-20°; Кут повороту: +60°~-60°
Ремонт
Купити Gembird WM-70ST-01 (UA)
Основні
Тип кріплення Настінне кріплення
Стандарт VESA 600x400
Функціі кріплення Поворотно-похиле
Всі характеристики
Тип: поворотно-наклонний
Варіанти встановлення: на стіну
Кількість ступенів свободи: 4
Мінімальна підтримувана діагональ: 37"
Максимальна підтримувана діагональ: 70"
VESA: 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400
Максимальне навантаження: 35 кг
Кут нахилу: 0°~-20°
Кут обертання: +3°~-3°
Кількість встановлюваних екранів: 1
Розміри: 400 х 635 х 430 мм
Вага: 4.65 кг
Колір: чорний
Є на складі
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 65 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 200x200 мм, 200x300 мм, 300x200 мм, 30 мм, 400x400 мм / ...
Регулювання: відсутні / Сумісність (макс. діагональ): 70" / Максимальне навантаження: 35 кг / VESA: 200 × 200, 300 × 300, 400 × 200, 400 × 400, 600 × 400 / Колір:
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 55 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 100x100 мм, 200x200 мм, 300x300 мм, 400x400 мм, 10 200x300 мм,...
Діагональ телевізора: 37-70 / Стандарт VESA: 200 x 200; 400 x 400; 300 x 300; 400 x 200; 600 x 400 / Максимальна діагональ телевізора: 70" (175 см) / Максимальне навантаження: 50 кг / Нахил: 5 ~ -10 ° град...
Тип: Кронштейн для ТВ / Підходящий телевізор: 32"-55" / Максимальне навантаження: 30 кг / VESA: 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 200x400 мм, 300x100 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм,...
Тип: настінне кріплення / Функції: без регулювання / Діагональ екрану: 19", 21", 22", 23", 24", 25", 26", 27", 28", 29", 30", 32", 34 ", 37", 39", 40", 42", 43", 46", 47", 48", 49" / Стандарт кріплення: VESA 75х75, VESA...
Вид: настінне кріплення / Підходить для діагоналей: 40"–85" дюймів / Регулювання кута: вверх / вниз ±15°, вліво / вправо ±120° / Максимальне навантаження: до 60 кг / Сумісність...