Gembird TVS-86F-02 (VESA600х400)
Залишити відгук
Код товару: 345057
Уточнити наявність
Gembird TVS-86F-02 (VESA600х400) Gembird TVS-86F-02 (VESA600х400)
GEMBIRD
GEMBIRD
Вид кронштейна: фіксований; Рекомендована діагональ: 55" - 86"; Максимальний стандарт VESA: 600х400 мм; Стандарти VESA: 100х100 мм, 200х200 мм, 300х200 мм, 300х300 мм, 400х200 мм, 400х300 мм, 400х400 мм, 600х400 мм; Допустиме навантаження: 40 кг; Відстань від стіни: -; Кут нахилу: -; Кут обертання: -; Колір: чорний; Тип кріплення: підлогове
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Особливості Металева підставка для телевізора на колесах Підтримує більшість LCD-телевізорів з діагоналлю 55-86 дюймів Плавне регулювання висоти Практична полиця для обладнання або матеріалів Міцні роликові колеса з механізмом блокування Сумісність з VESA, макс. 600 мм x 400 мм
Тип кронштейна: фіксований
Рекомендована діагональ: 55" - 86"
Максимальний стандарт VESA: 600х400 мм
Стандарти VESA: 100х100 мм, 200х200 мм, 300х200 мм, 300х300 мм, 400х200 мм, 400х300 мм, 400х400 мм, 600х400 мм
Допустиме навантаження: 40 кг
Відстань від стіни: -
Кут нахилу: -
Кут обертання: -
Колір: чорний
Тип кріплення: підлогове
Кількість ступенів свободи: -
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Тип кріплення Кріплення на підлогу
Стандарт VESA 600x400
Функціі кріплення Фіксоване
Всі характеристики
Вид кронштейна: фіксований
Допустиме навантаження: 40 кг
Відстань від стіни: -
Кут нахилу: -
Кут повороту: -
Колір: чорний
Тип кріплення: підлогове
Кількість ступенів свободи: -
Є на складі
Тип кріплення: фіксоване, настінне / Сумісність із ТБ: 40" - 85" / Максимальне навантаження: до 75 кг / Максимальний VESA: 400 x 400 мм / Матеріал корпусу: холоднокатана сталь
Розпродаж
Є на складі
Тип: настінне кріплення / Функції: без регулювання / Діагональ екрану: 19", 21", 22", 23", 24", 25", 26", 27", 28", 29", 30", 32", 34 ", 37", 39", 40", 42", 43", 46", 47", 48", 49" / Стандарт кріплення: VESA 75х75, VESA...
Спосіб встановлення: настінний / Тип кронштейна: похилий / Максимальне навантаження: 65 кг / Діагональ: 32"-70" / Стандарти VESA: 200x200, 400x400, 200x100, 400x600, 200x150, 0 нахилу: від -5 ° до...
Тип: Кронштейн для ТВ / Підходящий телевізор: 32"-55" / Максимальне навантаження: 30 кг / VESA: 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 200x400 мм, 300x100 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм,...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 75 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 50x50 мм, 75x75 мм, 100x100 мм, 200x100 мм, 200x20 00x200 мм,...
Тип: кронштейн для ТБ / Мінімальна діагональ екрану: 32 дюйми / Максимальна діагональ екрану: 55 дюймів / Стандарт кріплення VESA: 100x100 мм, 200x200 мм, 300x300 мм, 400x400 мм, 10 200x300 мм,...
Часті питання про Кріплення до телевізорів
🏆 Які Кріплення до телевізорів найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Кріплення до телевізорів. Скільки коштують Кріплення до телевізорів?
💻 Де купити Кріплення до телевізорів у Львові?
🔥 Кріплення до телевізорів які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Вид: настінне кріплення / Підходить для діагоналей: 40"–85" дюймів / Регулювання кута: вверх / вниз ±15°, вліво / вправо ±120° / Максимальне навантаження: до 60 кг / Сумісність...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип: обкладинка; Сумісність з брендом: Apple; Сумісність з моделями: Apple iPad Pro 11" M4 2024; Діагональ: 11; Варіант підставки: передбачено; Спосіб кріплення: обкладинка; Спосіб...
Основні характеристики; Знищує за раз, аркуші (A4 / 70G): 14; Рівень секретності: 3; Робоча ширина: 230 мм; Тип різання: хрест; Розмір шматочків: 3,9 х 38 мм; Том кошика: 23 л;...
Основні характеристики; Розетка: AM5, 1700, 1200, AM4, 1151, 1150, 1155, 1156; Кількість шанувальників: 2; Діаметр вентилятора: 120 мм; Підсвічування: RGB; Максимальна частота обертання:...